کدخبر: 20914

2 زن ماساژور با نزدیک شدن به طعمه شان سناریوی یک سرقت مسلحانه را با 2 پسر مورد علاقه شان به اجرا رساندند.

راستان نیوز |
اوایل دی ماه سال جاری مرد 70 ساله ای در تماس با ماموران کلانتری 122 نبرد از ماجرای گرفتار شدن در دام دزدان مسلح در خانه اش خبر داد و تیمی از ماموران با حضور در خانه مرد ثروتمند تحقیقات ابتدایی خود را آغاز کردند.
 
ماساژ

ماموران در تجسس های ابتدایی پی بردند مرد طلافروش چندی پیش با زن جوانی در بازار طلافروش ها آشنا شده و پس از چند روز زن جوان و یکی از دوستانش برای ماساژ مرد تنها وارد خانه وی شدند و لحظاتی بعد یکی از آنها به بهانه خرید از خانه خارج شده و لحظاتی بعد 2 مرد با در دست داشتن اسلحه وارد خانه شده اند.

تیم پلیسی در ادامه پی بردند که دزدان با حضور در خانه با تهدید اسلحه ابتدا اقدام به سرقت Stealing فرش ها و وسایل گرانقیمت مرد طلافروش کرده و سپس با تصویر برداری از مرد میانسال بدون لباس او را تهدید کرده اند تا برای آنها سکه طلا تهیه کند و اگر خواسته آنها در مرحله بعدی به اجرا نرسد اقدام به انتشار تصاویر مرد طلافروش در بازار طلافروش ها می کنند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران پایگاه یکم پلیس Police آگاهی تهران به دستور بازپرس علی وسیله ایردموسی از شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 برای دستگیری عاملان این سرقت مسلحانه وارد عمل شدند.

کارآگاهان با اقدامات فنی و پلیسی خیلی زود موفق به دستگیری زن جوانی که در ابتدای این سناریوی طرح دوستی با مرد طلافروش را به اجرا رسانده بودند شدند.

زن جوان در تحقیقات پلیسی گفت: من از ماجرای سرقت بی اطلاع هستم و زمانیکه دیدم دوستان لیلا برای اجرای نقشه سرقت وارد خانه شده اند شوکه شدم و از ترس پا به فرار Escape گذاشتم.

مریم افزود: مدتی بود که با مرد طلافروش آشنا شده بودم و ماجرای دوستی ام را لیلا می دانست و زمانیکه قرار شد به خانه مرد تنها بروم لیلا از من خواست تا همراه من بیاید که مرد طلافروش پذیرفت وی نیز همراه من باشد.

وقتی وارد خانه شدیم پس از لحظاتی لیلا به بهانه خرید از سوپر  مارکت از خانه خارج شد و لحظاتی بعد میلاد و منصور که از دوستان لیلا بودند با اسلحه وارد خانه شدند و سناریوی سرقت مسلحانه را رقم زدند.

این ادعاها در حالی بود که تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت که ماجرای مریم و مرد طلافروش بخاطر سناریوی دزدی theft طراحی شده بود از این رو تحقیقات برای دستگیری لیلا و همدستانش کلید زده شد و ماموران با اطلاعات به دست آمده موفق به شناسایی مخفیگاه اعضای این باند در منطقه خیابان فرشته و اوین شدند.

کارآگاهان در یک عملیات همزمان در 2 تیم عملیاتی برای دستگیری سارقان مسلح وارد عمل شدند و مریم ، میلاد و منصور روز پنج شنبه 21 بهمن ماه دستگیر شدند.

لیلا به ماموران گفت: من ومریم در کار ماساژ فعالیت داریم و چندی پیش با 2 پسر جوان به نام های میلاد و منصور آشنا شدیم که آنها پیشنهاد دادند زمانیکه برای کار ماساژ وارد خانه های طعمه هایمان می شویم در صورتی که مشتریانمان وضعیت مالی خوبی داشتند ماجرا را به آنها اطلاع بدهیم تا برای سرقت دست به کار شوند.

میلاد در اعترافاتش گفت: وقتی با لیلا آشنا شدم وی خیلی زود به من ابراز علاقه کرد و پس از مدتی او پیشنهاد سرقت را مطرح کرد اما من نپذیرفتم تا اینکه او با زخم زبان گفت که من نمی توانم هیچ کاری بکنم به همین خاطر تصمیم گرفتم خودم را به او ثابت کنم.

وی افزود: ابتدا یک اسلحه پلاستیکی خریدم که شبیه واقعی بود و پس از آن مریم و لیلا به بهانه ماساژ وارد خانه مرد طلافروش شدند و پس از لحظاتی لیلا به بهانه خرید از خانه خارج شد و در را برای ما باز کرد که من و منصور برای اجرای نقشه وارد خانه شدیم.

پسر جوان گفت: وقتی نقشه سرقت را به اجرا رساندیم متوجه شدیم که هیچ طلایی در خانه نیست به همین خاطر چند فرش ابریشم و وسایل با ارزش را دزدیدم و در ادامه لباس های مرد طلافروش را در آوردیم و از او فیلم برداری کردیم و قرار بود تا مرد طلافروش برای ما سکه طلا بیاورد و در غیر این صورت فیلم هایش را در بازار طلافروش ها پخش می کنیم که دستگیر شدیم.

بنا به این گزارش، بازپرس علی وسیله ایردموسی از شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 دستور داد تا عاملان این سرقت مسلحانه برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران قرار گیرند.

رکنا

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • بی نام

    مسعلتن و سوالتن :: اگه پالون این مرد طلا فروش کج نبود آیا باید خانم غریبه می رفت و اون رو ماساژ می داد . معمولا برای ماساژ یک انسان عاقل می رود حمام عمومی و یک دلاک را مزد میدهد بهش و درخواست ماساژ اون هم مناطق عمومی بدن رو می دهد .