کدخبر: 19691

مدیر عالیرتبه در یک موسسه سرشناس که دختر شهرستانی را به بهانه دادنِ کار...

راستان نیوز |

  یک مدیر عالیرتبه در یک موسسه سرشناس که دختر شهرستانی را به بهانه دادنِ کار به خانه اش کشاند، به او تجاوز کرده بود به شلاق و تبعید محکوم شد.

اوایل امسال دختر 30 ساله ای به نام مریم به اداره آگاهی رفت و از  مدیر عالی رتبه یک موسسه سرشناس  شکایت کرد. وی گفت: چون ازدواج نکرده بودم از دوسال قبل که پدرم فوت کرد دنبال کار مناسبی می گشتم تا بتوانم به تنهایی زندگی ام را اداره کنم. تا اینکه یکی از آشنایانم مرا به یکی از مدیران موسسه ای در تهران معرفی کرد. من به تهران رفتم و بعد از جلسه ملاقات با مدیر عالیرتبه استخدام شدم.وی که حدود 70 سال سن داشت مرا به عنوان منشی خودش استخدام کرد.من او را مانند پدرم دوست داشتم و برایش احترام زیادی قائل بودم تا اینکه یک روز تعطیل با من تماس گرفت و از من خواست فورا تا تعدادی از اسناد و مدارکی را که به من سپرده بود به آدرسی در شمال شهر ببرم. آژانس گرفتم و مدارک را به آنجا بردم اما به محض ورود به ساختمان متوجه شدم خانه مدیر سالخورده است. او مرا به داخل خانه اش برد و حرف هایی زد که از شنیدن آن شوکه شدم. مرد سالخورده گفت به من علاقه مند شده و قصد ازدواج دارد اما وقتی من درباره  اختلاف سنی 40 ساله مان صحبت کردم عصبانی شد و مرا آزار داد.

به دنبال شکایت دختر جوان مدیر عالی رتبه بازداشت شد . وقتی پزشکی قانونی تعرض به دختر جوان را تایید کرد این مدیر در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران غیرعلنی و پشت درهای بسته محاکمه شد.

قضات دادگاه با توجه به مدرک های موجود در پرونده وی را از اتهام تجاوز Rape به عنف تبرئه و وی را به 99 ضربه شلاق Whip و 2سال تبعید به منطقه ای دورافتاده محکوم کردند.دیروز این حکم در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.
رکنا

ارسال نظر

نظرات کاربران