کدخبر: 23380

درخواست شرم آور مرد 58 ساله از دزد 20 ساله / مرا به خانه اش برد و ...+عکس

راستان نیوز |

  حسابدار 58 ساله بریتانیایی با ضربات چاقوی یک جوان 20 ساله پرتغالی در آلگاروه منطقه ای در پرتغال کشته شد.دقاتل پس از جلسات دادگاه به 35 سال زندان محکوم شد.

 

درخواست شرم آور مرد 58 ساله از دزد  20  ساله / مرا به خانه اش برد و ...+عکس

حسابدار 58 ساله بریتانیایی که توسط جوانی 20 ساله کشته شد

 

"یوجینو فیلیپ ریچا" در محضر دادگاه با صراحت به قتل "سایمون کارلی پوکوک" اعتراف کرده است و گفته سایمون وی را برای برقراری رابطه به منزل اش برده بود.

جسد این مهاجر 58 انگلیسی روز سه شنبه در پی دستگیری قاتل جوان در منزل اش کشف شد. این جوان پرتغالی در حین رانندگی با آئودی مقتول در فارو یکی از شهرهای پرتغال دستگیر شد و در دادگاه روز چهارشنبه در حضور قاضی به جرم خود اعتراف کرده است.

یوجینو مدعی است پس از گذراندن اوقاتی با سایمون بیرون از منزل اش، مقتول وی را به منظور برقراری ارتباط به منزل اش دعوت کرده است. وی که سابقه دزدی در پرونده خود دارد بعد از به قتل رساندن این حسابدار حمام کرده و بعد از صرف غذا و سرقت تعدادی از وسایل منزل و ماشین سایمون از محل جرم متواری شده است. وی همچنین گفت سلاح را بعد از قتل از پنجره به بیرون پرتاب کرده که پلیس تا کنون آلت جرم را پیدا نکرده است. طبق اظهارات مقامات محلی سایمون بعد از ابتلا به یک بیماری جدی از کار حسابداری در بریتانیا استعفا داده است و برای استراحت به پرتغال مهاجرت کرده بود.

طبق گفته های سخنگوی پلیس پرتغال در یک مصاحبه مطبوعاتی قاتل نخست برای رانندگی بدون مجوز متوقف شده که با بررسی سابقه وی مبنی بر دزدی های سریالی اش پلیس وی را بازداشت می کند. در نهایت علاوه بر دزدی ماشین به قتل صاحب خودرو در خانه اش نیز اعتراف می کند. این دزد قاتل پس از جلسه دادگاه به 35 سال زندان محکوم شد.

یوجینو فیلیپ ریچا

رکنا

ارسال نظر

نظرات کاربران