کدخبر: 24325

مهاجم تیم فوتبال استقلال برای تمدید قرارداد، دو شرط گذاشته است.

راستان نیوز |

   باشگاه استقلال هنوز بازیکنی را به شکل رسمی در بازار نقل‌وانتقالات جذب نکرده است. در این میان هافبک ازبکستانی این تیم که نیم‌فصل دوم لیگ برتر شانزدهم را در سپاهان حضور داشت، حاضر به بازگشت به جمع آبی‌پوشان نیست.

* سرور جباروف گفته به دلیل مشکل خانوادگی نمی‌توانم به استقلال برگردم. مسئولان باشگاه آبی‌پوش پایتخت هم به او اعلام کرده‌اند که حاضر هستند بر سر قطع همکاری به توافق برسدند اما اجازه نمی‌دهند این بازیکن در ایران در هیچ تیمی به غیر از استقلال، بازی کند.

* کاوه رضایی که صحبت‌هایی مبنی بر جدایی او مطرح شده بود، حاضر است قرارداد خود را تمدید کند. البته بهترین گلزن استقلال دو شرط پیش روی مدیران این باشگاه گذاشته است. اول اینکه 30 درصد به مبلغ قراردادش اضافه شود و دوم اینکه در صورت دریافت پیشنهاد خارجی، بدون پرداخت پول رضایتنامه از استقلال جدا شود.

* بهنام برزای، جابر انصاری و امید ابراهیمی مشکلی برای تمدید قرارداد با استقلال ندارند. توافقات اولیه صورت گرفته و قرارداد این بازیکنان پس از دیدار برگشت مقابل العین تمدید خواهد شد.

* هدف باشگاه استقلال این است که جباروف و روزبه چشمی را برگرداند.

* صحبت‌هایی مبنی بر حضور مرتضی تبریزی و رحیم زهیوی در استقلال مطرح شده است. در صورتی که بازیکنان مورد نظر علیرضا منصوریان به فهرست برنگردند یا از این تیم جدا شوند، بحث جذب تبریزی و زهیوی جدی خواهد شد.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع استقلال که به دلیل پارگی رباط صلیبی فصل را از دست داد به طور قطع از این تیم جدا می‌شود.

 

* سید مجید حسینی،‌ بهنام برزای،‌ جابر انصاری،‌ وریا غفوری،‌ امید نورافکن،‌ لئاندرو پادوانی، رابسون جان‌واریو، یعقوب کریمی و کاوه رضایی بازیکنانی هستند که بعد از بازی برگشت مقابل العین قراردادشان تمام می‌شود.

* امید نورافکن درخواست افزایش مبلغ قرارداد خود را داده ولی چند مدیر برنامه به دنبال این هستند که پیشنهادهای اروپایی برای او پیدا کنند تا از استقلال برود اما احتمالا این هافبک 20 ساله قراردادش را با استقلال به مدت 3 سال تمدید می‌کند. البته قراردادش با آپشن شرط جدایی همراه خواهد بود.

میزان

ارسال نظر

نظرات کاربران