کدخبر: 24305
راستان نیوز |

   استقلال به دلیل بازی برابر العین در یک هشتم لیگ قهرمانان، هنوز به صورت رسمی وارد بازار نشده است. منصوریان بارها گفته فعلا تمام تفکراتش را روی این بازی گذاشته و به چیز دیگری فکر نمی کند. البته پندار توفیقی، نصرالله عبداللهی و چند نفر دیگر از اعضای مدیریتی و سرپرستی استقلال اعلام کرده اند هواداران نگرانی خاصی نداشته باشند چون باشگاه به فکر نقل و انتقالات است.

 

اصل قصه اما این است که استقلال از همان روزی که لیگ شانزدهم تمام شد، دنبال نفرات جدید و موردنیازش برای لیگ هفدهم بوده و گفته می شود  تا حدود زیادی هم با این نفرات به توافق رسیده و بعد از بازی برگشت با العین، نام آنها را به صورت رسمی اعلام می کند. مدیران استقلال به بازیکنانی که با آنها به توافق رسیده اند، گفته اند موضوع را رسانه ای نکنند تا اوضاع به خوبی و خوشی و در کمال آرامش پیش برود.

 

شنیده ها حکایت از قطعی شدن حضور مرتضی تبریزی، سجاد شهباززاده، شایان مصلح، امید جهانبخش و حسن بیت سعید دارند. همچنین توافقات لازم با پژمان منتظری هم انجام شده و بعید است او در صورت ادامه فوتبالش در ایران، پیراهن استقلال را به تن نداشته باشد. همچنین در صورت عدم توافق با سرور جپاروف و فسخ قرارداد او، مقدمات بازگشت مجتبی جباری هم فراهم می شود.

 

در صورت رقم خوردن این اتفاقات، استقلال می تواند دو (و شاید هم 3 با توجه به اینکه شهباززاده ممکن است سهمیه لیگ برتری محسوب نشود) خرید لیگ برتری دیگر داشته باشد که احتمالا در سمت راست خط دفاع و هافبک نفوذی رقم می خورد و گزینه های مدنظر هم دانیال ماهینی و احسان پهلوان و داریوش شجاعیان هستند.

جام

ارسال نظر

نظرات کاربران