کدخبر: 24285

ساسان انصاری یکی از ستارگان فصل گذشته لیگ برتر بود که توانست در ترکیب فولاد خوزستان 16 گل به ثمر برساند. بر همین اساس این هافبک – مهاجم تکنیکی و گلزن با پیشنهادات مختلفی روبه‌رو شده است.

راستان نیوز |
   اگر کنجکاوید که شما هم بدانید ساسان انصاری چه برنامه‌ای برای لیگ هفدهم دارد، تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

 

جدیدترین گزینه ساسان انصاری یک باشگاه یونانی است. از آنجایی که مسعود شجاعی و کریم انصاری‌فرد در لیگ یونان توفیق داشته‌اند، بنابراین فوتبالیست‌های ایرانی بدشان نمی‌آید در این کشور به فوتبال خود ادامه بدهند. البته اسم این تیم یونانی را هنوز نمی‌دانیم اما ساسان انصاری منتظر مذاکره جدی‌تر مدیر برنامه‌هایش با تیم مورد اشاره است.

 

یک ایجنت فعال در حوزه خلیج فارس نیز به ساسان انصاری وعده داده است که یک تیم قطری او را می‌خواهد! طرف وعده قرارداد 600 یا 700 هزار دلاری به ستاره فولاد خوزستان داده و ساسان هم به همین خاطر به پیشنهادات داخلی پاسخ منفی می‌دهد!

 

زلاتکو کرانچار سرمربی کروات سپاهان پس از تمدید قراردادش لیستی در اختیار مسئولان باشگاه قرار داد. در این لیست نام ساسان انصاری ستاره فولاد خوزستان هم به چشم می‌خورد؛ بازیکنی که 16 گل در لیگ شانزدهم به ثمر رسانده و در غیاب مسعود حسن‌زاده مصدوم می‌تواند بار خط حمله تیم اصفهانی را به دوش بکشد. گفته می‌شود پیشنهاد مالی سپاهانی‌ها به ساسان انصاری هم حدود یک میلیارد تومان است.

 

تماس مجدد استقلالی‌ها و قول جدید ساسان!

هرچند ساسان انصاری بار اول به تماس تلفنی علیرضا منصوریان و استقلالی‌ها محترمانه پاسخ منفی داد اما شنیدیم آبی‌ها دوباره با ستاره فولاد خوزستان ارتباط برقرار کرده‌اند. گویا ساسان انصاری به دست‌اندرکاران باشگاه استقلال تهران که اصرار به جذب این بازیکن دارند، وعده داده اگر به یونان یا قطر نرود، جدی‌تر به آبی‌پوش شدن فکر می‌کند!

 

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که استقلالی‌ها به ساسان انصاری وعده داده‌اند در صورت تمدید قرارداد کاوه رضایی باز هم در این تیم فیکس خواهد بود. علیرضا منصوریان به سبک بازی بازیکن ابتدای فصل گذشته پرسپولیس علاقه خاصی دارد و به همین خاطر می‌خواهد هر جور که شده، پیراهن آبی را به تن او کند. البته روحیات ساسان انصاری با حاشیه همخوانی ندارد ولی با 4، 5 هفته تمرین در پرسپولیس نمی‌توان پیشنهاد خوب و وسوسه‌انگیز استقلال را رد کرد. می‌توان؟!

جام

ارسال نظر

نظرات کاربران