کدخبر: 24250
راستان نیوز |
رضایی علاوه بر انتقال به اروپا، به فکر گرفتن پول خوب هم هست ولی از طریق مدیر برنامه‌هایش متوجه شده در اروپا نباید به فکر پول باشد.

 

رضایی در لیگ برتر درآمد خوبی داشته و می‌داند با رفتن از این لیگ، نمی‌تواند چنین پول‌هایی بگیرد. او مگر اینکه بخواهد اسبش را برای لیگ‌های عربی یا چین زین کند و پول خوبی به جیب بزند. در همین حال استقلالی‌ها معتقدند رضایی جایی نمی‌رود و در این باشگاه می‌ماند.

 

دیروز یکی از اعضای کادر فنی این تیم با لبخند می‌گفت: «رضایی جایی ندارد برود. او در استقلال می‌ماند.» رضایی در ایران آپشن‌های دیگری غیر از استقلال دارد. پرسپولیسی‌ها این روزها در تلاش هستند تا مهدی طارمی را نگه دارند. این بازیکن هنوز برای ماندن یا رفتن تصمیم نگرفته است. پرسپولیسی‌ها می‌گویند دنبال رفتن است ولی تا این لحظه پیشنهاد چشمگیری نداشته است. اگر طارمی از پرسپولیس برود، آن‌وقت این باشگاه به دنبال کاوه رضایی می‌افتد. این شایعاتی است که وجود دارد و به همین دلیل اگر از منصوریان هم این روزها درباره کاوه بپرسید، پاسخ قاطعی به شما نمی‌دهد. سرمربی استقلال هم می‌گوید: «اول دنبال این هستیم که با کاوه تسویه‌حساب کنیم و بعد پای میز مذاکره بنشینیم.» رضایی هرچند از اروپا و ترانسفر حرف زده ولی تلویحاً گفته اگر پولش را بگیرد، پای میز مذاکره می‌نشیند. در هر صورت این‌ها شایعات و اخباری است که درباره وضعیت آینده کاوه رضایی به گوش می‌رسد و بی‌شک شروع نقل و انتقالات می‌تواند تکلیف همه چیز را مشخص کند. 

جام

ارسال نظر

نظرات کاربران