کدخبر: 24070
راستان نیوز |
  تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه شب مقابل تیم الریان قطر متوقف شد تا صعود این تیم از مرحله گروهی با اما و اگرهای زیادی همراه باشد.

وقتی داور ژاپنی سوت پایان بازی پرسپولیس و الریان را به صدا در آورد یکی از کسانی که این روزها به دلیل مسائل مختلف توانسته به قرمزپوشان نزدیک شود حسابی از این تساوی ناراحت بود و با وجود این که پرسپولیسی‌ها هنوز شانس صعود به مرحله بعد را دارند این فرد نه تنها امیدی به این اتفاق نداشت که حتی پیش‌بینی می‌کرد مقابل الهلال هم بازنده خواهند بود.

 

کسی که تا همین چند وقت پیش با فوتبال غریبه بود توانسته حتی در رختکن تیمی مثل پرسپولیس وارد شود شائبه‌های زیادی را به دنبال دارد. ضمن این که پرسپولیس در موقعیتی قرار دارد که باید بازیکنان این تیم به لحاظ روحی در وضعیت بهتری قرار بگیرند اما با یک تصمیم اشتباه، افرادی به داخل تیم نفوذ کرده‌اند که نه تنها کارایی مثبتی برای پرسپولیسی‌ها ندارند بلکه باعث بر هم خوردن تمرکز بازیکنان این تیم هم می‌شود.
 
به نظر می‌رسد در این زمینه هم سوء مدیریت باعث ایجاد چنین مشکلاتی شده است، سوء مدیریتی که پای بسیاری از افراد غیر مرتبط را به باشگاه پرسپولیس باز کرده است.
 
میزان

 

ارسال نظر

نظرات کاربران