کدخبر: 24035
راستان نیوز |

  حمید درخشان روز دوشنبه گفت: دیدار پرسپولیس و الریان بسیار خوب و زیبا بود اما وقتی یک تیم فرصت صدرصدی مانند پنالتی را به این آسانی از دست می دهد، همه ناراحت می شوند.
وی ادامه داد: بازیکنان باید بدانند در دیدار های حساس نمی توانند این گونه پشت ضربه پنالتی قرار بگیرند و حق ندارند با احساسات هواداران بازی کنند.
سرمربی سابق پرسپولیس، گفت: به اعتقاد من باید این پنالتی را هم مانند اکثر دیدار های پرسپولیس حسین ماهینی به عنوان پنالتی زن اول تیم می زد.
وی تصریح کرد: پرسپولیس در دیدار مقابل الریان کاملا برتر از حریف بود اما قدر موقعیت های خوب خود را ندانست و در دقایق پایانی نیز شانس آورد که دروازه اش باز نشد.
درخشان اظهار کرد: امیدوارم پرسپولیس در دیدار بعد خود مقابل الهلال موفق باشد اما باید بدانیم این مسابقه به مراتب سخت تر از تمامی مسابقات پرسپولیس در این فصل خواهد بود.
وی در رابطه با تعویض های برانکو در این دیدار، گفت: تعویض ها برای سرمربی تیم است و ما نمی دانیم چرا برانکو این تعویض ها را کرده است. ما از ذهن برانکو اطلاع نداریم و باید به تصمیم او احترام بگذاریم.
سرمربی سابق پرسپولیس با انتقاد از فرصت سوزی مهاجمان، گفت: فرصت از دست دادن های پرسپولیس خسته کننده شده است و یک تیم نباید در یک بازی این همه فرصت از دست دهد.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران در دیدار مقابل الریان قطر در ورزشگاه آزادی تهران به تساوی بدون گل رسید.
ایرنا

ارسال نظر

نظرات کاربران