کدخبر: 23892
راستان نیوز |

   محل برگزاری بازی آخر پرسپولیس در مشهد خواهد بود مگر اینکه باشگاه سیاه‌جامگان در این خصوص درخواست دیگری بدهد.

شایعه‌ای که این روزها به راه افتاده که بازی آخر پرسپولیس مقابل سیاه‌جامگان که باید در مشهد برگزار شود شاید به تهران منتقل شود، باعث شده در فدراسیون فوتبال تکاپویی برای این منظور به پا شود.

طبق قانون همیشه محل برگزاری مسابقه از قبل توسط میزبان تعیین شده و سازمان لیگ به عنوان مرجع برگزارکننده بازی‌ها این میزبانی را تائید کرده است. در این بین پرسپولیس هیچ نقشی برای تغییر محل برگزاری بازی ندارد و به طور قطع سازمان لیگ به چنین درخواستی از سوی پرسپولیسی‌ها گوش نخواهد داد اما باشگاه سیاه‌جامگان به عنوان میزبان این بازی می‌توانند چنین درخواستی داشته باشند و در صورت تائید سازمان لیگ محل میزبانی تغییر کند. 

باید پذیرفت که میزبانی یک حق است که توسط تیم‌های دیگر یا غیر، قابل از بین بردن نیست. به همین دلیل میزبانی این بازی قطعا در مشهد برگزار خواهد شد مگر اینکه سیاه‌جامگان درخواست کنند که محل میزبانی تغییر کند.

نصیرزاده درباره اینکه آیا احتمال دارد که جام قهرمانی در صورت قهرمانی پرسپولیس قبل از هفته سی‌ام به سرخپوشان اهدا شود، گفت: این موضوعی است که معمولا هفته آخر لیگ انجام می‌شود. الان در رسانه‌ها از قهرمانی پرسپولیس حرف زده می‌شود اما تا زمانی که این موضوع قطعی نشده و تا هفته آخر جامی به تیمی داده نخواهد شد اهدای جام به تیم قهرمان به نوعی اختتامیه لیگ به حساب می‌آید و مرسوم نیست که بخواهند قبل از پایان لیگ جام داده و مراسم اختتامیه بگیرند. 


تابناک

ارسال نظر

نظرات کاربران