کدخبر: 23720

کویت، قطر، امارات و چین دست به کار شدند؛

پیشنهادهای خارجی خوبی برای سرمربی موفق تیم فوتبال پرسپولیس رسیده است.

راستان نیوز |
 

 

   برانکو ایوانکوویچ در مدتی که در پرسپولیس حضور دارد موفق شده این تیم را بعد از سال ها به قدرت اول فوتبال ایران تبدیل کند.

 

با عملکرد مثبت برانکو در پرسپولیس حالا پیشنهادهای خوبی از کشورهای کویت، قطر، امارات و چین به دست سرمربی سرخپوشان رسیده که شاید باعث شود وی برای ادامه کارش راهی کشور دیگری شود.

 

از طرف دیگر برانکو روزهای خوبی را در پرسپولیس سپری نمی کند و بدقولی مدیران باشگاه به او دستیارانش بابت مسائل مالی باعث شده تا این مربی کروات اشتیاقش برای ادامه کار کمتر شود.

 

باید دید این مربی کروات به برنامه هایش در پرسپولیس فصل آینده ادامه خواهد داد یا اینکه راهی حوزه خلیج فارس یا خاور دور می شود.

هرچند چنین اخباری همواره بعنوان بازار گرمی هم پخش می شوند،  چرا که در مورد کی روش هم سال هاست که گفته می شود کشورهای مختلف بدنبال او هستند ولی دست آخر در حد شایعه باقی مانده است. مربیان خارجی در ایران هم پول خوبی دریافت می کنند و هم وجود علاقمندان فراوان در ورزشگاه ها موجب می شود که نتوانند ایران را را به راحتی ترک کنند.

بعنوان مثال امثال کی روش یا برانکو ترجیح می دهند مربی تیم هایی باشند که یکصد هزار نفر در استادیوم تشویقشان کنند تا اینکه در ورزشگاه های خالی امارات و قطر و کویت مربی باشند! مگر اینکه ایرانی ها آن ها را نخواهند!

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران