کدخبر: 23504

مربی سیاه جامگان اعلام کرد:

اکبر محمدی ضمن تاکید بر اینکه صعود تیم ملی به عنوان تیم اول گروه نقطه عطفی در فوتبال ایران است گفت: وضعیت سیاه جامگاه بهتر شده و امیدواریم در لیگ برتر بمانیم.

راستان نیوز |

اکبر محمدی مربی تیم فوتبال سیاه جامگان در نشست خبری حاضر نشد و دستیارش اکبر محمدی به نشست آمد که در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران اظهارداشت: موفقیت تیم ملی را تبریک می‌گوییم اینکه به عنوان تیم اول به جام جهانی برویم نقطه عطفی است همچنین برای عبدالله ویسی آرزوی سلامتی می‌کنم. از بازیکنانمان هم تشکر می‌کنم که در تعطیلات نوروز برای تمرین آمدند.

وی ادامه داد: ما مقابل استقلال و سپاهان با بدشانسی مساوی کردیم چرا که گل اول را می‌زدیم اما به دلیل یکسری کمبودها مثل کمبود بازیکن مساوی می‌کردیم، تعدادی از بازیکنان به دلیل مشکلات مالی در نیم‌فصل از ما جدا شدند و تعدادی از بازیکنان هم مصدوم هستند، ما کمبود نفر داریم و این موضوع باعث شده تا برخی از پست‌ها بالانس نباشد، این مسئله برای ما نگران کننده است از طرفی در این چند وقت مالک باشگاه سعی کرده شرایط مالی بهتری را فراهم کند که البته کافی نیست. باید همه سعی خودمان را بکنیم تا مشکلات به حداقل برسد و روند رو به رشد خودمان را ادامه دهیم آن هم مقابل تیم خوب نفت که کادر فنی خوبی دارد، امیدوارم با حمایت همه جانبه مسئولان استان خراسان رضوی، این سهمیه در لیگ برتر باقی بماند.

مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در مورد دلیل غیبت اکبر میثاقیان در نشست گفت: میثاقیان به پروازش برای حضور در این نشست نرسید و به احترام اصحاب رسانه من آمدم و اگر قرار است عذرخواهی کنند من این کار را انجام می‌دهم.

شرایطمان امیدوار کننده است
وی در مورد اینکه سیاه‌جامگان 10 هفته است پیروز نشده، گفت: بله چندین هفته است که نبرده‌ایم اما شرایطمان امیدوارکننده است. تیم استقلال که بعد از چند هفته پیروز شد مقابل ما متوقف شد البته این برای ما کافی نیست سپاهان هم که قبل از بازی با ما پیروز شده بود توانستیم آن را متوقف کنیم، امیدوارم به اولین بردمان بعد از چند بازی دست پیدا کنیم. فرمول موفقیت در فوتبال یعنی 70 درصد سخت‌کوشی و 30 درصد شانس، امیدوارم این شانس به ما رجوع کند تا بتوانیم در لیگ برتر بمانیم.

وی افزود: شرایطمان تا یکی دو هفته پیش با چهارتیمی که در جدول بالای ما بودند به یک شکل بود اما این ۳-۴ تیم اکنون فاصله‌ای با ما پیدا کرده‌اند که این فاصله هم زیاد نیست. ما پله پله بالا می‌رویم، به همه بازی‌ها به شکل حذفی نگاه می‌کنیم، بازی‌ها بسیار حساس هستند و هر بازی برای خودش یک فینال محسوب می‌شود. مقابل حریفان مستقیممان یعنی نفت آبادان و ماشین‌سازی باید حداکثر امتیاز را بگیریم، اگر بتوانیم ۱۰-۱۲ امتیاز تا پایان لیگ بگیریم می‌توانیم سهمیه خود را در لیگ برتر حفظ کنیم.

مهر

ارسال نظر

نظرات کاربران