کدخبر: 23454

پیروزی تیم ملی باعث خوشحالی همه ماست

باز می‌گویم او بهترین مهاجم حال حاضر فوتبال ما است

راستان نیوز |

  محمود خوردبین در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: تیم ایران در بازی با چین به دنبال سه امتیاز بود و به آن هم دست پیدا کرد که باعث خوشحالی همه ما است. به نظر من این تیم لایق است که به عنوان تیم اول بالا برود. امتیازهای خوبی گرفتیم و البته نقش پرسپولیس در این بازی‌ها کاملا مشهود است و انتظاری هم غیر از این نمی‌رفت چون این بچه‌ها به خوبی آماده‌اند. فقط به عنوان دو نمونه باید از دروازه‌بانی‌های بیرانوند در آخرین نقطه و از گل‌های پیروزی بخش طارمی در نوک حمله یاد کنم.

مهاجم سال‌های دور پرسپولیس درباره عملکرد این روزهای طارمی خاطر نشان کرد: قطعا او کاملا روی فرم آمده است و با آمادگی و تمرکز بالایی بازی‌ها را دنبال می‌کند که می‌تواند چنین نمایشی داشته باشد. باز می‌گویم او بهترین مهاجم حال حاضر فوتبال ما است و هر زمان متمرکز باشد اینطور گلزنی می‌کند ولی هنوز این کری را برای او می‌خوانم که اگر می‌تواند رکورد گلزنی من در 5 بازی پیاپی برای پرسپولیس بشکند. او جزو نفراتی است که دوست دارم بتواند این کار را انجام بدهد.

خوردبین در پایان افزود: در این جا می‌خواهم از هواداران به خاطر حمایت‌های بی‌نظیرشان در سال 95 تشکر کنم و ضمن تبریک مجدد سال 96 از آنها خواهش می‌کنم این حمایت‌ها را مثل گذشته به تیم خودشان تقدیم کنند. من فکر می‌کنم در سال جدید ما بیشتر از تمام این سال‌ها شاهد لبریز شدن ورزشگاه آزادی از جمعیت هواداران در بازی‌های پرسپولیس خواهیم شد.

فارس

ارسال نظر

نظرات کاربران