کدخبر: 23293

مهاجم تیم ملی ایران تاکید کرد: تیم ملی با تمرکز بالا می تواند چین را شکست دهد.

راستان نیوز |

  تیم ملی فوتبال ایران پس فردا (سه شنبه) باید در ادامه دیدارهای انتخابی جام جهانی در قاره آسیا برابر تیم ملی چین در ورزشگاه آزادی بازی کند. ملی پوشان ایران در بازی قبل توانستند با تک گل مهدی طارمی قطر را شکست دهند و حالا با روحیه بالا به مصاف چین خواهند رفت.

مهدی طارمی در گفتگو با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره بازی با چین،گفت: چینی ها چند بازی است که سر مربی خود را عوض کرده اند و مربی بزرگی چون مارچلو لیپی را روی نیمکت خود دارند که این مربی بزرگ خیلی به آن ها کمک کرده است. رزومه این مربی نشان می دهد او چه توانایی هایی دارد و فوتبال چین با حضور لیپی خیلی پیشرفت کرده و بهتر شده است. مطمئن هستم بازی با چین بازی سختی خواهد بود و اگر می خواهیم برنده شویم باید با تمرکز بالا در زمین حاضر شویم.

مهاجم تیم ملی ایران در ادامه گفت: با آمادگی خوبی به استقبال بازی با چین می رویم. من مطمئن هستم می توانیم سبک فوتبال مان را به آنها دیکته کنیم و با یک بازی خوب 3 امتیاز مسابقه را از آن خودمان بکنیم.

مهاجم 24 ساله تیم ملی فوتبال ایران و عضو باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: 2 سال پیش من تازه به باشگاه بزرگ پرسپولیس آمده بودم و فشار زیادی روی من بود که توانستم با این فشار کنار بیایم. الان شرایط خیلی بهتری پیدا کرده ام. احساس راحتی می کنم و از نظر فیزیکی و ذهنی در شرایط بسیار خوبی به سر می برم. البته این را هم باید بگویم که در تیم ملی با یک مربی خیلی خوب مثل کارلوس کی روش کار می کنم که تاثیر زیادی روی من گذاشته است و به نظر من همین باعث شده پیشرفت خوبی در بازی من ایجاد شود.

طارمی در پایان گفت: ایران در گذشته هم تیم های خوبی داشته اما فرق تیم فعلی با تیم های گذشته این است که ما الان بازی کن های جوان با توانایی های بالایی در اختیار داریم. این اتفاق در فوتبال ایران عادی نبوده است و این به فوتبال ما کمک خواهد کرد تا در آینده به افتخارات بیشتری برسیم.

ایسنا

ارسال نظر

نظرات کاربران