کدخبر: 23247

رسانه های چینی با ترس از پرتاب های بلند علیرضا بیرانوند به اعضای تیم ملی این کشور هشدار دادند.

راستان نیوز |

  به گزارش اسپورت دیلی، دو تیم ایران و چین پنجشنبه باید در ادامه دیدارهای انتخابی جام جهانی در قاره آسیا برابر هم به میدان بروند. 

 

رسانه های چینی با تعجب از پرتاب های بلند علیرضا بیرانوند نوشتند: دروازه بان ایران قدرت باورنکردنی در پرتاب دست دارد و همین سلاح مخفی کی روش محسوب می شود. بازیکنان چین باید کاملا نسبت به پرتاب های بلند این دروازه بان هشدار باشند چرا که توپ او تا بیش از نیمی از زمین را طی می‌کند و بارها در لیگ ایران توانسته زمینه ساز گلهای تیمش شود.  این دروازه بان ایرانی همچنین دروازه خودش را در بازیهای ایران در این رقابت ها توانسته بسته نگه دارد.

 

بیرانوند 25 ساله 195 قد دارد و روی توپ های هوایی بسیار مسلط است و همین باعث شده است تا گل زده به او خیلی سخت شود و به همین خاطر بوده است که او در تمام بازیهای اخیر با ایران توانسته کلین شیت کند. او در بازی با قطر نیز چندین موقعیت حریف را مهار کرد و اجازه باز شدن دروازه تیمش را نداد. 

 

کاری که بیراوند با دست انجام می دهد چیزی شبیه به یک جادو است و حالا میلیون ها چینی می توانند به صورت زنده هنرنمایی این دروازه بان را روی توپ های با دست ببینند. مارچلو لیپی شاید در طول دوران مربیگری خود چنین اتفاقی را ندیده باشد ولی برای اینکه برابر ایران شکست نخورد باید راهی برای مقابله با پرتاب های بیرانوند داشته باشد چرا که او بارها از این روش برای هم تیمی های خود موقعیت گل ایجاد می کند.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران