کدخبر: 23238

در آسیا حرف هایی برای گفتن داریم؛

سرمربی آبی پوشان گفت: «با هیچ یک از بازیکنان تیم های دیگر مذاکرات مستقیم و غیر مستقیم نداشتیم و هیچ برنامه نقل و انتقالاتی را در دستور کار قرار نداده ایم.»

راستان نیوز |

  علیرضا منصوریان با اعلام این خبر که «هنوز برنامه های نقل و انتقالاتی مان را شروع نکردیم و برنامه خاصی هم برای این منظور تا پایان فصل نداریم.»، اظهار داشت: «در حالی که هنوز روزهای زیادی تا پایان فصل جاری زمان داریم، متاسفانه اخبار و یا بهتر است بگویم شایعات نقل و انتقالاتی در فضای فوتبال و به ویژه در فضای مجازی به گوش می رسد و مثل همیشه تیم استقلال هم از این فضا در امان نیست و بسیاری از این اخبار و شایعات پیرامون تیم ما می چرخد.»

 

سرمربی آبی پوشان گفت: «بدیهی است که آغاز فعالیت های نقل و انتقالاتی در این برهه از زمان برای هیچ تیمی طبیعی نیست و هیچ باشگاهی نمی تواند با بازیکنانی که در حال بازی برای دیگر تیم ها هستند و تحت قرارداد باشگاه های دیگری هستند مذاکره نماید. این موضوع علاوه بر آن که خارج از اصول اخلاقی است، باعث بر هم خوردن تمرکز تیم هم می شود.»

 

وی افزود: «ما در حال حاضر اولویت های دیگری به جز پرداختن به نقل و انتقالات فصل آینده داریم. اما به طور کلی می گویم برنامه های فصل آینده حفظ استخوان بندی همین تیم است. قطعا در این زمان ابتدا به تثبیت جایگاه مان در جدول و از آن مهمتر حفظ روند تیمی مان فکر می کنیم. ضمن اینکه واقعا نیم نگاهی هم به رده های بالاتر جدول داریم. به هر حال همانطور که رده سوم به مراتب بهتر از رده چهارم بود، رده دوم جدول هم قطعا بهتر از رده سوم است و ما باید با حفظ روند پیروزی های خود، مترصد فرصتی برای رسیدن به رده دوم جدول باشیم.»

 

منصوریان خاطر نشان ساخت: «ما در لیگ قهرمانان آسیا هم شرایط مناسبی داریم و باید برای حفظ این شرایط و این جایگاه در لیگ قهرمانان آسیا هم همه تلاش مان را انجام دهیم. اگر قدر این فرصت را بدانیم و از شرایط هوشمندانه استفاده کنیم، می توان امید داشت که در آسیا هم حرف هایی برای گفتن داریم.»

 

دستیار سابق کارلوس کی روش در تیم ملی ایران که در دوره قبلی مسابقات انتخابی جام جهانی همکاری تنگاتنگی در بخش آنالیز با وی داشت در خصوص پیروزی تیم ملی ایران برابر قطر و شرایط این تیم در مسابقات انتخابی جام جهانی بیان داشت: «پیروزی بر قطر گام بلندی به سوی جام جهانی بود و به نظر می رسد در حال یک صعود بی دردسر به جام جهانی هستیم. آن هم با یک آمار رویایی بدون گل خورده. انشاءاله با پیروزی بر تیم چین در تهران شرایط تیم ملی از این هم بهتر خواهد شد.»

هوادار

 

ارسال نظر

نظرات کاربران