کدخبر: 23118

نخستین تمرین تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان با حضور زلاتکو کرانچار در باغ فردوس برگزار شد.

راستان نیوز |

  پس از آنکه در آخرین روزهای سال 95 شایعه جدایی عبدالله ویسی از سپاهان به واقعیت تبدیل شد، در کمتر از 24 ساعت قرارداد زلاتکو کرانچار سرمربی جدید این تیم امضا شد تا او در اولین تمرین این تیم در نخستین روزهای سال جدید حضور یابد.

مراسم معارفه رسمی کرانچار، قبل از انجام اولین تمرین تیم سپاهان با حضور محسن طاهری مدیر عامل سپاهان و دیگر اعضا هیات مدیره باشگاه در حضور بازیکنان و هوداران این تیم صورت گرفت.

اولین تمرین سپاهان خالی از حاشیه نبود؛ حدود 500 نفر از هواداران سپاهان از نزدیک تمرین تیم خود را نظاره‌گر بودند و در طول تمرین بارها به شدت کرانچار را تشویق کردند.

گروهی از هواداران که می‌خواستند شجاع خلیل زاده مدافع سپاهان را تشویق کنند با مخالفت گروه دیگری مواجه شدند؛ گروه مخالف اعتقاد داشتند، بازیکنی که هنوز با توجه به داشتن قرارداد با سپاهان با پرسپولیس مذاکره می کند نباید مورد تشویق قرار گیرد.

این مساله در ادامه به درگیری گروهی از هواداران با شجاع خلیل زاده منجر شد که با وساطت لیدرها برای آرام کردن هوارادان و دیگر بازیکنان به منظور دور کردن خلیل زاده از هواداران ختم به خیر شد.

در ادامه نیز رضا چلنگر به میان هواداران آمد و از آنان خواست سعه صدر داشته باشند. چرا که تا پایان لیگ شش بازی مهم و حساس دیگر باقی مانده است، با توجه به نیاز شدید تیم به شجاع خلیل زاده تا پایان لیگ آنها باید با سیاست با این بازیکن برخورد داشته باشند.

کادر فنی سپاهان نیز به نوعی پیوستن خلیل زاده به پرسپولیس را تأیید کردند، اخوان سرپرست تیم گفت: ممکن است این اتفاق رخ نداده باشد، در صورتی که کرانچار تشخیص دهد که شجاع باید در سپاهان بماند، احتمال دارد این بازیکن را نگه داریم. آنچه مهم است انجام پرقدرت شش بازی باقی مانده در لیگ است و تمام تمرکز ما روی این مساله است.

خلیل‌زاده علاوه بر هواداران، با پاپی نیز درگیری لفظی پیدا کرد. زمانی که پاپی برای نصیحت کردن نزد خلیل زاده رفت با برخورد بد او روبرو شد، پاپی نیز به سمت کادر فنی تیم رفته و با ذکر اینکه در صورت ادامه این رفتار از سوی خلیل زاده تمرین را ترک می‌کند ناراحتی خود را ابراز کرد.

ایسنا

ارسال نظر

نظرات کاربران