کدخبر: 23106

محسن ربیع خواه به درهای خروجی باشگاه پرسپولیس نزدیک شده است.

راستان نیوز |

  محسن ربیع خواه یکی از بازیکنان مورد علاقه برانکو ایوانکویچ در تیم پرسپولیس است. او که در ابتدای این فصل به جمع سرخ پوشان پیوست، در بازی های ابتدایی لیگ برتر در پست دفاع چپ برای پرسپولیس به میدان می رفت. انتظارات از او بالا بود و حتی برانکو به خاطر ربیع خواه، انصاری را از پست تخصصی اش(دفاع چپ) به دفاع وسط برد.

 

اما ربیع خواه در نیم فصل اول عملکرد کاملا متوسطی داشت و نتوانست مثل حسین ماهینی و رامین رضاییان که در سمت راست خط دفاعی حضوری فعال و موثر در حملات داشتند، تاثیرگذار باشد. مصدومیت طولانی مدت و بد موقعی هم که به سراغ او آمد، کاری کرد که ربیع خواه برای مدتی طولانی از ترکیب پرسپولیس دور بماند. حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس عملکرد نسبتا خوبی داشتند و دیگر فرصت به ربیع خواه نرسید تا جدال برابر الریان در قطر که ربیع خواه در کنار جلال حسینی در پست دفاع وسط به میدان رفت و نتوانست خوب کار کند. دروازه پرسپولیس 3 بار در آن بازی گشوده شد و خط دفاعی هم کاری از پیش نبرد.

 

به نظر می آید عملکرد ربیع خواه مورد رضایت برانکو نبوده و احتمالا این مدافع یکی از خروجی های پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود. 

خبرآنلاین

 

ارسال نظر

نظرات کاربران