کدخبر: 23009

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: محسن بنگر در حد توانش برای این تیم زحمت کشید اما بهتر بود که احترام امیر قلعه‌نویی را حفظ می‌کرد.

راستان نیوز |

   شاید یکی از اتفاقات جالب ورزش ایران در سال 1395، محرومیت تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی از فعالیت در پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی بود. بعد از شکایت بازیکنان خارجی سال‌های قبل تیم فوتبال تراکتورسازی، این تیم با حکم سفت و سخت فیفا مواجه شد.

 
به همین علت و تحویل سال جدید به سراغ کاپیتان این تیم رفتیم که ماحصل این گفت‌وگو را در زیر می‌خوانید:

*سال 95 برای کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی چطور بود؟

سال 1395 من و تیم فوتبال تراکتورسازی فراز و نشیب خیلی زیادی داشتیم، در اوایل فصل شرایط برای تراکتورسازی مناسب و خوب بود. اما بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات کار برای ما سخت شد. در کل سال بدی برای بنده نبود.

*شیرین ترین اتفاقی که در سال 95 داشتید؟

صعود به فینال جام حذفی شیرین‌ترین اتفاقات برای من بود.

*بد یا تلخ ترین اتفاق؟

اخراج از بازی در دیدار با ماشین‌سازی بود که باعث شد دیدار هفته بعد مقابل پرسپولیس را از دست بدهم.

*قبول دارید تراکتورسازی قهرمانی لیگ برتر را از دست داده است؟

بله. با این شرایطی که برای تراکتورسازی تبریز درست کردند، کسانی که برای این تیم کم کاری کردند باعث شدند تا چنین مشکلاتی برای تراکتورسازی بوجود بیاد. شرایط به گونه‌ای رقم خورد که تراکتورسازی بازی هایش را به راحتی ببازد، می‌توان گفت که قهرمانی لیگ برتر را از دست داده‌ایم.

*چه کسانی عامل اصلی اتفاقات بد تراکتور بودند؟

مدیران قبلی واقعا سر قضیه 4 بازیکن خارجی به نظر بنده کم کاری کردند که این کم کاری، باعث این شد تا تیم پرهوادار تراکتورسازی لطمه زیادی ببیند. در کل سر تراکتور را بریدند.

*ولی ظاهرا محرومیت تراکتورسازی از سوی فیفا متوقف نمی‌شود.

فیفا به تیم‌های بزرگی مانند بارسلونا، رئال مادرید یا یوونتوس رحم نکرد، چه برسد به تراکتورسازی. فقط می‌توانم بگویم ای کاش شرایطی مهیا شود تا با این بضاعت حداقل فینال جام حذفی را از دست ندهیم.

*امکانات باشگاه تراکتورسازی سروصدای زیادی بین بازیکنان ایجاد کرد.

متاسفانه امکانات باشگاه تراکتورسازی تبریز در حد و اندازه یک تیم آسیایی و نام و آوازه این تیم نیست، این تیم برند بزرگی شده است و باید به بازیکنان ارزش بدهند. هواداران از بازیکنان انتظار دارند، شرایط باید به گونه‌ای باشد تا بازیکن با روحیه‌ای شاد و بدون داشتن دغدغه بتواند بازی کند.

*ظاهرا روی البسه تیم و بازیکنان هم مسائلی داشتید.

من نزدیک 8 سال است که در تبریز برای تراکتورسازی و مدت اندکی هم برای گسترش فولاد بازی کردم، در این مدت بارها به مسئولان تراکتورسازی مسائل و مشکلات تیم را گوش زد کردیم اما متاسفانه عکس العمل مناسبی از سوی مسئولان دریافت نشد. بازیکن فوتبال نباید دغدغه لباس داشته باشد.

*به نظرتان عملکرد مدیریت فعلی باشگاه چطور بود؟

مدیریت فعلی باشگاه عملکرد قابل قبولی داشته است، محرومیت تراکتورسازی از فعالیت در نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی باعث شد تا فشار خیلی زیادی روی شخص آجورلو باشد. فقط می‌توانم بگویم دیگر مسئولان به مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی کمک کنند.

*شرایط تیم‌تان را در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی چطور می‌بینید؟

بازیکنان تراکتورسازی برای حضور در فینال رقابت‌های جام حذفی، تلاش خیلی زیادی انجام داده اند. شرایطمان در لیگ برتر بسیار سخت شده است اما امیدوارم مسئولان کاری انجام بدهند تا فینال جام حذفی را از دست ندهیم.

*اردیبهشت 96 هم دیدار حساس و مهمی با تیم نفت تهران در فینال جام حذفی دارید.

نفت تهران در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر نتایج خوبی را کسب کرده است، مقابل این تیم بازی کردن خیلی سخت است. امیدوارم با همت و غیرت بازیکنان قهرمان جام حذفی را بدست بیاوریم.

*از هواداران تراکتورسازی راضی هستید؟

باید بگویم که به شدت شرمنده هواداران تراکتورسازی هستیم، در روزهای سرد و گرم پشت بازیکنان و تیم تراکتورسازی را خالی نکردند. بهتر است سال 1396 شرایط را به گونه‌ای رقم بزنیم تا هواداران پرشور تراکتورسازی هم برای حمایت از تیم محبوبشان به ورزشگاه بیایند.

*شرایط مالی و پرداختی مطالبات بازیکنان تراکتورسازی چطور است؟

اجازه بدهید مطلبی را بگویم، واقعا این تیم تراکتورسازی تبریز حیف است و حرف‌های من از روی دلسوزی است. بهتر است مسئولان بستری را فراهم کنند تا بازیکن فقط به فکر تمرین و بازی باشد نه اینکه بقیه بازیکنان به کاپیتان بگویند از پول چه خبر!؟ واقعا روی این مورد خیلی اذیت می‌شویم.

*در دیدار با تراکتورسازی و پرسپولیس چه اتفاقاتی افتاد؟

هفته قبل بازی با پرسپولیس مقابل ماشینن‌سازی بنده را با کوچک ترین اعتراض باعث شدند تا دیدار حساس مقابل پرسپولیس را از دست بدهم، دقیقا همان روز بازی 3 یا 4 بازیکن اصلی ما محروم شد. همین موضوع باعث شد تا افت شدیدی بین بازیکنان تراکتورسازی رخ بدهد.

*قضیه محسن بنگر با باشگاه تراکتورسازی چطور؟

بنده چندان از این موضوع اطلاعی نداشتم، محسن بنگر در حد توانش برای این تیم زحمت کشید اما بهتر بود که احترام امیر قلعه‌نویی را حفظ می‌کرد.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران