کدخبر: 22989

خلیل زاده و ناطق در اولویت؛

پرسپولیس فصل بعد نیاز شدیدی به یک مدافع دارد و خریدهای باشگاه سرخ با بازیکنان این پست شروع خواهد شد.

راستان نیوز |
 برانکو ایوانکوویچ می داند و اتفاقا این موضوع را بارها ابراز کرده که فصل بعد با پرسپولیس کار سخت‌تری در لیگ برتر دارد. تیم او در این فصل با وجود اینکه تا اینجا بهترین خط دفاع را داشته، اما به هر حال دارای ضعف‌هایی در این پست است که قابل پنهان نیست.

 

قرمزها در خط دفاع نیاز به یک مهره مطمئن دارند. برانکو ابتدای فصل لوکا ماریچ و محسن بنگر را نخواست و عقیده‌اش استفاده از محمد انصاری در پست دفاع وسط بود. انصاری هر چند برای پرسپولیس بسیار موثر بوده، اما در مواقع بسیار حساس کمی لغزنده نشان داده است. به نظر هم طبیعی می‌آید، چون پست اصلی او دفاع چپ بود.

 

حالا و در اواخر این فصل، برانکو اصلی‌ترین هدفش برای فصل بعد را جذب یک مدافع وسط تخصصی می‌داند. همانطور که او ابتدای این فصل و حتی در نیم‌فصل به دنبال شجاع خلیل زاده بود، بدون شک این مدافع یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها است. با این وجود که قرارداد او هم با تیم سپاهان در آخر فصل تمام می‌شود.

 

البته که سعد ناطق هم چنین وضعیتی دارد. مدافع تیم‌ملی عراق که برانکو در نیم فصل به دنبال او بود. ناطق نیز در پایان فصل قراردادش با تیم پلیس عراق تمام می‌شود و امکان پرسپولیسی را دارد. در حالی که شنیده‌ها حاکی از اصرار بیشتر برانکو روی جذب خلیل زاده است.

خبرآنلاین

 

ارسال نظر

نظرات کاربران