کدخبر: 22628

صادق محرمی از سوی برانکو برای حضور در سمت چپ کاندید شد و با توجه به تجربه موفقی که در این جناح پشت سر گذاشته، اعتماد کامل سرمربی پرسپولیس را به خود اختصاص داد.

راستان نیوز |

  خلا بزرگ پرسپولیس از ابتدای فصل تاکنون در سمت چپ باعث شده تا برانکو از محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده و حسین ماهینی به تناوب در این پست سود ببرد. با این حال حسین ماهینی بعد از حضور موفق صادق محرمی در سمت راست دفاعی از سوی برانکو برای حضور در سمت مخالف کاندید شد و با توجه به تجربه موفقی که در این جناح پشت سر گذاشته، اعتماد کامل سرمربی را به خود اختصاص داد.

برانکو در دیدار برابر الریان قطر نیز قصد دارد از این مدافع در سمت چپ دفاعی سود ببرد و البته این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که نتیجه تمرینات محمد انصاری در آخرین تمرین این تیم برای حضور در میدان مثبت ارزیابی شود. محمد انصاری که تمرینات اختصاصی خود را روز گذشته با کادرپزشکی پشت سر گذاشته بود امروز در تمرین این تیم تست خواهد شد و در صورتی که مشکلی برای همراهی این تیم نداشته باشد به عنوان مدافع میانی انجام وظیفه خواهد کرد و ماهینی در سمت چپ به میدان می رود. در غیر این صورت ماهینی در کنار سیدجلال حسینی و به عنوان مدافع میانی به کار گرفته خواهد شد و محسن ربیع خواه با اضافه شدن به ترکیب این تیم در سمت چپ دفاعی بازی خواهد کرد.

افکار

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران