کدخبر: 22627

علی انصاریان

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس در آسیا نتایج بسیار خوبی را کسب کرده و من پیش بینی برد دو بر صفر این تیم را مقابل الریان می کنم.

راستان نیوز |

  علی انصاریان پیشکسوت پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص بازی سوم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: خوشبختانه پرسپولیس در آسیا نتایج بسیار خوبی را کسب کرده و من پیش بینی می کنم این تیم بتواند دو بر صفر مقابل الریان قطر به برتری دست پیدا کند.

وی در پاسخ به این سوال که تیم الریان مانند پرسپولیس موفق به شکست الوحده امارات شده است و آیا با این شرایط هم پرسپولیس را برنده این بازی می داند، اظهار داشت: قوی ترین تیم این گروه و غرب آسیا الهلال بود که ما دیدیم پرسپولیس در آن بازی هم می توانست سه امتیاز را به دست آورد، شکی نیست که این بازی سخت است و در آسیا بازی ساده وجود ندارد اما خوشبختانه پرسپولیس در لیگ و آسیا روند رو به رشدی دارد و این روند توقف ندارد.

وی درخصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ افزود: پرسپولیس را می توان در لیگ قهرمان دانست البته اگر مشکل خاصی به وجود نیاید.

انصاریان در پایان درباره کمک مردم به پرسپولیس عنوان کرد: مردم همیشه پشت پرسپولیس بودند و هستند و اگر این هواداران که از اقشار مختلف مردم به شمار می روند، وجود نداشتند پرسپولیسی هم نبود. امیدوارم بازیکنان و باشگاه قدر این هواداران را بدانند.

برنا

ارسال نظر

نظرات کاربران