کدخبر: 22260

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در صورت اعتماد بافانا در آینده نزدیک از تیم ملی ایران جدا می‌شوم و سرمربی فوتبال آفریقای جنوبی خواهم شد.

راستان نیوز |

  در حالی که در روزهای گذشته اخبار زیادی در رسانه‌های آفریقای جنوبی مبنی بر احتمال انتخاب کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور وجود داشت اما این مربی در اظهاراتی تاکید کرد در حال حاضر به قرارداد فدراسیون فوتبال ایران پایبند است.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در ابتدا باید بگویم من از نظر قرارداد با کشورهای دیگر آزاد نیستم چرا که در حال حاضر با فدراسیون ایران قرارداد دارم و باید تا پایان به این قرارداد پایبند باشم.

 

وی ادامه داد: به احتمال فراوان در آینده نزدیک و اگر مسئولان آفریقای جنوبی همچنان به من اعتماد داشته باشند، این همکاری را شروع می کنیم.
پارس نیوز

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • شاپور

    هی میگم چرا کی روش این روزها از کلماتی مثل پایبندم ،تعهد دارم ،باید بمانم،تنها نمی گذارم و... استفاده می کنه داره عاقلانه عمل میکنه/یک میلیون خسارت که باید می داد رو نمی خواد بده /اگرهم یکطرفه میزد زیر قرارداد وجهه اش توی فوتبال خراب می شد/حالا هم که با هر نتیجه ای قرادادش رو با تیم ملی ما تمام میکنه کسی هم نمی تونه بگه چرا باختی وباید خسارت بدی /بعدش هم یا الجزایر یا آفریقای جنوبی قرارداد می بنده/ سیاست اش رو خوب تغییر داده با این شکل ضرری نکرده /در طول این جنگ زرگری که با زمین وزمان تو ایران راه انداخت آخرش به خارجی ها هم میگه اگه نتیجه خوبی در مسابقات نگرفتم من خوب بودم اماااااااااااااانابسامانی فوتبال ایران نگذاشت علم من کارش رو بکنه واز ایران وایرانی هم در دنیا یک دیو دو سر می سازه