کدخبر: 22154

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌توانیم به خودمان دروغ بگوییم. با پیروزی برابر نفت گام بزرگی برای قهرمانی برداشتیم.

راستان نیوز |

  برانکو ایوانکوویچ درباره پیروزی مقابل نفت تهران، اظهار کرد: از نتیجه‌ خیلی راضی هستم. بازیکنانم موفق شدند دوباره مردم و هواداران را شاد کنند و با سزاواری به این پیروزی دست یابند.  چیزی که به آنها قبل از دیدار با نفت گفته بودم این بود که من اهمیت زیادی به بازی مقابل شاگردان علی دایی می‌دهنم زیرا نفت تیم خوبی است و از طرفی فینالیست جام حذفی است.

وی ادامه‌ داد: این تیم دو بازیکن جدید به لیست خود ‌اضافه کرده، سجاد شهباززاده از ترکیه برگشته بود و همچنین کاپیتان تیم‌ ‌ملی که به این تیم پیوست و طبیعی است که نفت تیم با تجربه ای بود. دلیل سوم احترامم به نفت این است که معمولا اولین دیدار پس از دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا سخت خواهد بود. شما دیدید که ذوب آهن و استقلال نتوانستند از سد حریفانشان بگذرند و استقلال خوزستان نیز به سختی حریفش را شکست داد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنانش و همچنین کسب عنوان قهرمانی در لیگ شانزدهم، بیان‌ کرد: چهار، پنج بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم، اما با این حال بازیکنانی که بازی کردند بهترین بازی خود را ارائه دادند. از روش بازی آنها لذت بردم و به آنها تبریک می‌گویم. نمی‌توانیم به خودمان دروغ بگوییم. با پیروزی برابر نفت گام بزرگی برای قهرمانی برداشتیم.

ایسنا

ارسال نظر

نظرات کاربران