کدخبر: 21938

رامین برخلاف علیپور اجازه تمرین پیدا نکرد؛

دو بازیکن پرسپولیس که در اختیار باشگاه قرار گرفته بودند، در تمرین امروز سرخپوشان حضور یافتند ولی فقط یکی از آنها اجازه تمرین پیدا کرد.

راستان نیوز |
 

  در نخستین تمرین پرسپولیس پس از اتفاقات جنجالی اردوی امارات که منجر به اخراج رامین رضاییان و علی علیپور شده بود، هر دوی این بازیکنان در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شدند.

 

اما رضاییان برخلاف علیپور از جمله غایبین این تمرین بود. در حقیقت برانکو ایوانکوویچ فقط به علیپور اجازه بازگشت به جمع سرخپوشان و حضور در تمرین را داد و رضاییان در محل دیگری به تمرینات اختصاصی پرداخت.

 

حضور علیپور در تمرین روز پنجشنبه پرسپولیس یک پیام مهم دارد و آن تفاوت در رویکرد برانکو نسبت به او و رضاییان است.

 

در حالی که هر دو بازیکن بابت اتفاقات رخ داده در اردوی امارات عذرخواهی کرده بودند اما فقط مجوز علیپور در تمرین پرسپولیس حاضر شد تا این بازیکن پس از پشت سرگذاشتن 5 روز دشوار با هم تیمی هایش تمرین کند.

 

بدین ترتیب قرار است وضعیت علیپور و رضاییان به زودی در کمیته انضباطی باشگاه روشن شود.

 

برانکو در این خصوص گفت: «علیپور به تمرینات بازگشت اما رامین همچنان محروم است. در مورد این بازیکن به زودی تصمیم‌گیری خواهیم کرد. هر دو آنها در کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا خواهند کرد.»

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: «متأسفانه درگیری این دو بازیکن را ندیدم و در قسمت دیگری از زمین حضور داشتم. کریم باقری صحنه را دید و به خوبی نسبت به درگیری واکنش نشان داد. پس از آن تصمیم گرفتیم که این دو بازیکن در اختیار باشگاه باشند. تصمیم ما جمعی بود و از آقا کریم تشکر می‌کنم که از تیم و باشگاه دفاع کرد.»

 

وی در خصوص اینکه اگر باشگاه رضاییان را جریمه کند، آیا این بازیکن آن را می‌پذیرد یا خیر، تصریح کرد: «اگری نداریم و باشگاه هر تصمیمی بگیرد، باید از آن تبیعت کنیم.»

جام نیوز

 

ارسال نظر

نظرات کاربران