کدخبر: 21888
راستان نیوز |

  او که دیشب و در دقیقه 71 بازی با الوحده جای خود را به محسن ربیع خواه داد از ناحیه چهار سر زانو مصدوم شده و چون پیش تر از این ناحیه آسیب دیده بود به دلیل درد درخواست تعویض کرد تا مصدومیتش تشدید نشود. 

برانکو بعد از اعلام سید جلال حسینی برای تعویض به سرعت درخواست او را اجرایی کرد تا کاپیتان تیمش را برای بازی های بعدی هم حفظ کند. او به هنگام تعویض سید جلال به کنار خط آمد و کاپیتان را تا نیمکت مشایعت کرد و به نوعی قدردان تلاش هایش در این بازی بود. تلاش هایی که روی گل دوم تیم در این بازی تاثیر گذار بود. 

اما به نظر می رسد مصدومیت سید جلال خیلی حاد نیست و با توجه به فرصت پیش رو تا بازی با نفت تهران به شرایط خوب گذشته اش بر خواهد گشت. برانکو هم به حضور سید جلال در این بازی تاکید دارد و از کادر پزشکی تیمش خواسته در صورت امکان با حساسیت بیشتری مصدومیت سید جلال را دنبال کنند و با در اختیار گرفتن همه ظرفیت های پزشکی وی برای برای بازی با نفت تهران آماده کنند. سه امتیازی که برای پرسپولیس حائز اهمیت است و از سویی بازی با پرسپولیس همیشه برای علی دایی مهم بوده است. 

 

همه این ها به کنار سید جلال کاپیتان  و عصای دست برانکو در زمین است و حضورش حتی با وجود مصدومیت کمک حال پرسپولیس برای شکست حریف است.

تیم فوتبال پرسپولیس در این بازی آسیایی خود موفق شد با نتیجه ۳-۲ الوحده امارات را در زمین ان تیم شکست بدهد تا به همراه الهلال عربستان ۴ امیتازی شده و رقابت شدید خود را ادامه دهند.

خبرگزاری دانشجو

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران