کدخبر: 21887

سرمربی تیم ملی گفت: احتمال اضافه شدن نفرات بیشتر وجود دارد.

راستان نیوز |

  در پایان مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی شنای نابینایان و کم بینایان ۱۲ نفر در رده سنی جوانان و ۱۶ نفر در رده سنی بزرگسالان انتخاب شدند.

سرمربی تیم ملی شنای نابینایان و کم بینایان در این خصوص گفت: در این مسابقات ۹۶ نفر از ۱۲ استان شرکت کرده و در شهر مقدس مشهد به آب زدند که از رده سنی جوانان ۱۲ نفر و از رده سنی بزرگسالان ۱۶ نفر برای شرکت در اردوی تیم ملی شناسایی شدند، اما احتمال اضافه شدن بازیکنان دیگر به اردوهای آمادگی وجود دارد.

حمید شریفیان در اشاره به برگزاری اردوهای آمادگی تیم ملی اظهار داشت: اردوهای آماده سازی تیم ملی از اواخر فروردین ماه سال آینده و به صورت متمرکز و نیمه متمرکز برگزار خواهد شد. کمک مربیان تیم ملی نیز هفته آینده مشخص و معرفی خواهند شد.

وی با بیان این مطلب که تیم های ملی شنای نابینایان و کم بینایان اردوهای تیم ملی برای حضور موفق در بازیهای پاراآسیایی جوانان و پاراآسیایی جاکارتا برگزار خواهد شد، افزود: تیم جوانان بازیهای پاراآسیایی جوانان ۲۰۱۷ و تیم ملی بزرگسالان مسابقات پاراآسیایی جاکارتا را در پیش دارد به همین منظور شناگران خوب را شناسایی و به اردوهای تیم ملی دعوت خواهیم کرد.

شریفیان در پایان در پایان یادآور شد: تیم های ملی شنا را برای کسب خوشرنگ ترین مدال ها و کسب بهترین عملکرد در بازیهای پاراآسیایی آماده می کنیم.

برنا

 

ارسال نظر

نظرات کاربران