کدخبر: 21886

مدیربرنامه هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: انتظار داشتیم مسئولان باشگاه استقلال بعد از بازگشت به ایران و پای پله‌های هواپیما با ما تماس بگیرند.

راستان نیوز |
  کریمی درباره وضعیت روزبه چشمی و مشکل باشگاه صبا برای جذب این هافبک استقلال به رادیو تهران گفت: اکثر بازیکنانی که رباط صلیبی پاره می کنند بعد از ۶ ماه بر می گردند ولی برای روزبه یک مقدار طولانی شد و بعد هم به تعطیلات نیم فصل خوردیم. بعد از آن قرار شد روزبه به لیست استقلال اضافه شود که مشکلاتی برای باشگاه ایجاد شد. ما هم ناخواسته مجبور شدیم با صبای قم قراردادی را امضا و ثبت کنیم.

وی افزود: متاسفانه وقتی دوستان دو روز پیش وقتی برای گرفتن کارت چشمی به سازمان لیگ رفتند، متوجه شدند لیست این باشگاه پر است. وقتی با من تماس گرفتند تا این خبر را بدهند، آنقدر شوکه شده بودم که تنم می لرزید!

مدیربرنامه هافبک استقلال با بیان اینکه بلافاصله با مسئولان باشگاه استقلال در عمان تماس گرفته است، گفت: قرار شد مسئولان باشگاه بعد از بازگشت به تهران با ما تماس بگیرند ولی متاسفانه به هر دلیلی تماس نگرفتند و جلسه ای هم برگزار نشد. حتی اگر استقلال نخواهد به این موضوع رسیدگی کند طی امروز و فردا از طرف خودمان آنرا حل و فصل می کنیم. از اینکه با باشگاه استقلال تعامل داشته باشیم استقبال می کنیم. به هر حال ما از نظر قانونی هر کاری لازم باشد می کنیم تا روزبه دستخوش اتفاقات عجیب دیگری نشود.

کریمی با بیان اینکه روزبه چشمی پیشنهاداتی از تیم های دیگر هم دارد، گفت: روزبه چشمی بعداز یکسال، در بازی دوستانه صبا و پیکان وارد زمین شد. شما از مسئولان دو باشگاه بپرسید کیفیتش چطور بود. حتی خود صمد مرفاوی (سرمربی صبا) و مجید جلالی (سرمربی پیکان) هم تعجب کرده بودند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا روزبه از پرسپولیس هم پیشنهاد دارد؟ گفت: در این خصوص صحبت نمی کنم چون فوتبال حرفه ای است و قواعد آنرا رعایت می کنیم. روزبه چشمی بعد از مصدومیتش تقریبا از تمام تیم های ایران پیشنهاد داشت. خیلی از تیم ها تماس گرفتند و هنوز هم پیگیر هستند. ما دوست داریم خود استقلالی ها اول پیگیر باشند.

مدیربرنامه هافبک استقلال در پایان تاکید کرد: الان وقت گلایه نیست. آقای توفیقی و علیرضا منصوریان پیگیر کار روزبه برای حضور در استقلال بودند ولی توقع داشتم روز گذشته به محض ورود کاروان استقلال به ایران جدی پیگیری کنند. توقع داشتم مسئولان باشگاه پای پله های هواپیما شماره من و روزبه را بگیرند که این اتفاق رخ نداد. ما هنوز منتظریم.

جام نیوز

 

ارسال نظر

نظرات کاربران