کدخبر: 21656

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با عدم دعوت از سرخ پوشان به اردوی تیم ملی ملی گوید تیم های لیگ برتری با یکدیگر تفاوتی ندارند و بهترین ها به اردو دعوت می شوند.

راستان نیوز |

  کارلوس کیروش که گمان کرده است مانند گذشته که شناخت کمی از روحیات وی وجود داشت و توانست، برخی از بازیکنان مطرح را به بهانه مقابله با بازیکن سالاری از تیم ملی کنار بگذارد و مورد حمایت هم قرار گیرد، می تواند یک بار دیگر، بخشی از بهترین بازیکنان کشور که در پرسپولیس بازی می کنند را به بهانه های واهی کنار بگذارد. غافل از اینکه مردم با روندی که وی طی سال های گذشته در پیش گرفت، کاملا به ابعاد شخصیتی وی پی برده اند و بهانه جویی های او دیگر خریداری ندارد. بر همین اساس با کنار گذاشتن این بازیکنان از فهرست تیم ملی، فدراسیون بلافاصله مطلب زیر را منتشر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم معارفه رئیس جدید بین الملل فدراسیون فوتبال با اشاره به نزدیک شدن آغاز دور برگشت رقابتهای مقدماتی جام جهانی روسیه و بازی برابر قطر با تاکید به حضور قدرتمند تیم ملی کشورمان در این دوره از مسابقات، گفت: انتخاب بازیکنان تیم ملی همانند دوره قبل است و بهترین های لیگ انتخاب و در خدمت تیم ملی فوتبال خواهند بود.


وی در ادامه افزود: در انتخاب بهترین ها از باشگاههای لیگ برتر، هیچ تیمی برای ما اعم از استقلال، پرسپولیس و سایر باشگاههای دیگر فرق نخواهد داشت و ملاک، بهترین بودن بازیکنان است.


رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: تیم ملی فوتبال در این دوره بیش از هر چیز، نیاز به آرامش ، وحدت و هماهنگی دارد تا مانند دوره قبل، با موفقیت این مرحله را نیز پشت سر گذاشته و با بهترینها و سربلندی وارد جهانی شویم.

ارسال نظر

نظرات کاربران