کدخبر: 21457

تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقال الهلال متوقف شد.

راستان نیوز |

   در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز از گروه D این رقابت‌ها پرسپولیس ایران از ساعت ۱۸:۳۰ در مسقط میزبان الهلال عربستان بود که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

برای پرسپولیس در این دیدار محسن مسلمان در دقیقه 68 گلزنی کرد و کارلوس ادواردو در دقیقه 82 گل مساوی را برای الهلال به ثمر رساند.

در نیمه نخست این دیدار شاگردان برانکو ایوانکوویچ بازی نسبتا خوبی را به نمایش گذاشتند و اجازه ندادند که مهاجمان الهلال فرصت آنچنانی را روی دروازه‌شان خلق کنند. پرسپولیسی‌ها هم یک فرصت خطرناک برای باز کردن دروازه داشتند که با بی‌دقتی وحید امیری این فرصت از دست رفت.

وحید امیری در دقیقه 10 بازی پشت محوطه جریمه الهلال صاحب توپ شد و با یک ضربه پای چپ قصد داشت دروازه را باز کند که توپ را دروازه‌بان حریف مهار کرد.

در آغاز نیمه دوم باز هم شاهد بازی متعادلی از سوی هر دو تیم بودیم اما پرسپولیسی‌ها با گذشت زمان بر بازی مسلط شدند و کمی بهتر از حریف عمل کردند. شاگردان برانکو ایوانکوویچ با استفاده از معدود فرصت‌های خودشان در دقیقه 68 توسط محسن مسلمان به گل رسیدند. پس از اوتی که وحید امیری به روی دروازه پرتاب کرد با برگشت توپ توسط مدافعان الهلال محسن مسلمان پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه زمینی و زیبا، دروازه الهلال را باز کرد.

در ادامه یاران الهلال فشا زیادی روی دروازه پرسپولیس آوردند تا اینکه در دقیقه 81 توسط کارلوس ادواردو به گل رسیدند. ارسال کرنر و اشتباه مدافعان پرسپولیس در جاگیری باعث شد ادواردو در فضای خالی و با ضربه سر گل تساوی را به ثمر برساند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری، رامین رضاییان و مهدی طارمی

ترکیب الهلال: عبدالله الموایوف، محمد البوریک، کارلوس ادواردو، عبدالمالک الخیبیری، سلمان الفرج، لئوناردو بوناتینی، یاسر الشهرانی، نیکولاس میلسی، عبدالله الحفیظ، نواف العبید، اسامه حوسامی

ارسال نظر

نظرات کاربران