کدخبر: 21343

سرپرست تیم اماراتی: خیلی خوب قدرت تیم ایرانی را می دانیم

مربی الاهلی پیش از بازی با استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: با کوزمین، سرمربی تیم به صورت دقیق تیم استقلال را آنالیز کردیم تا سبک بازی خود برای دیدار فردا را انتخاب کنیم.

راستان نیوز |

  تیم فوتبال استقلال تهران در اولین گام خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فردا(دوشنبه) در ورزشگاه راشد دبی به مصاف تیم الاهلی امارات می رود.

عبدالمجید حسین، سرپرست تیم الاهلی امارات درباره آمادگی این تیم پیش از دیدار با استقلال تهران گفت: خیلی خوب اندازه قدرت تیم ایرانی را می دانیم. مخصوصا اینکه استقلال در چند هفته گذشته موفق شده است السد را در مرحله پلی آف، پیروزی را در دربی تهران و نفت آبادان را برده است اما ما به توانایی بازیکنانمان ایمان داریم که می توانند مرحله اول لیگ قهرمانان آسیا با موفقیت پشت سربگذارند. مخصوصا اینکه ما هیچ بازیکن محروم و مصدومی را نداریم و هدف ما واضح است و می خواهیم به بالاترین درجه آسیا برسیم و تمام سعی خود را می کنیم تا قهرمان آسیا شویم.

محمد جالبوت، مربی الاهلی نیز درباره این بازی حساس مقابل استقلال گفت: فردا بازی سخت و نفس گیری مقابل استقلال تهران منتظر ماست اما ما به توانایی بازیکنانمان اعتماد داریم که می توانند استقلال را پشت سر بگذاریم و از سد این تیم عبور کنند.

وی افزود:پس از آنکه الاهلی در 2015 و العین در 2016 فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شد و قهرمان نشد، امیدواریم در سومین دوره لیگ قهرمانان آسیا یکی از تیم های اماراتی قهرمان آسیا شود.

جالبوت در پایان گفت: همه در باشگاه الاهلی از هیئت مدیره گرفته تا کادرفنی یک دل در کنار یکدیگر عمل می کنند. در چند روز گذشته با کوزمین، سرمربی تیم به صورت دقیق تیم استقلال را آنالیز کردیم تا سبک بازی خود برای دیدار فردا را انتخاب کنیم.

دیدار استقلال با الاهلی فردا(دوشنبه) ساعت 19:45 در ورزشگاه راشد دبی برگزار می شود.

فارس

ارسال نظر

نظرات کاربران