کدخبر: 21273

دو تیم استقلال و پرسپولیس عصر امروز برای حضور در جام قهرمانان آسیا تهران را ترک می‌کنند.

راستان نیوز |

   پرسپولیسی ها عصر امروز ساعت 17:30 دقیقه تهران را به مقصد مسقط برای بازی با الهلال عربستان ترک می کنند. استقلالی ها هم ساعت 18:30 دقیقه به سمت امارات پرواز می کنند.

نزدیکی ساعت پرواز این دو تیم احتمالا موجب می شود بازیکنان دو تیم در فرودگاه امام خمینی (ره) با هم برخورد  داشته باشند و اگر این اتفاق بیفتد این اولین دیدار این بازیکنان بعد از دربی 84 است و نکته جالب توجه این دیدار تقابل بازیکنانی است که در دربی با هم درگیری هایی ایجاد کردند. سیدجلال حسینی و سیدمهدی رحمتی که حسابی فضای آخر بازی را جنجالی کردند و البته دوستان قدیمی هستند و رامین رضاییان و میلاد زکی پور مدافع استقلال که بعد از بازی کری هایی با هم داشتید.

زکی پور پس از دربی در اظهارنظری گفته بود: «رامین رامین که می گفتند این بود؟!» رامین رضاییان هم از این اظهارنظر عصبانی شد و در یک مصاحبه از این بازیکن استقلال خواست که جنبه برد داشته باشد. گرچه او درست بعد از این اظهارنظر گفته بود: «من جواب بزرگتر از زکی پور را هم در فوتبال نمی دهم!»

باید دید بازیکنان دو تیم رقیب پایتخت، حاشیه ها و جنجال های دربی را فراموش کرده اند یا هنوز هم ممکن است تقابل آنها حاشیه هایی برای دو تیم به وجود بیاورد؟

خبرآنلاین

ارسال نظر

نظرات کاربران