کدخبر: 20978

سید جلال حسینی:

مدافع پرسپولیس با بیان اینکه ما در دربی شایسته باخت نبودیم، گفت: هدف ما قهرمانی است و به آن هم دست پیدا خواهیم کرد.

راستان نیوز |

   سید جلال حسینی پس از شکست 3 بر 2 تیم پرسپولیس برابر استقلال تهران در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم. هر کسی بازی را تماشا کرد متوجه شد که ما فوتبال بازی کردیم و استقلال فقط زیر توپ زد. شما دیدید که در نیمه دوم حتی یک بار هم روی دروازه ما خطری خلق نکردند.

وی گفت: ما حاکم میدان بودیم و اگر بازی را چند بار آنالیز کنیم متوجه خواهید شد که ما زیبا بازی کردیم و فقط استقلال بازی ما را تماشا می کرد.

وی در خصوص درگیری اش با مهدی رحمتی نیزگفت: اتفاق خاصی نبوده و در فوتبال این مسائل پیش می آید. او به من توهین کرد و من هم جواب او را دادم اما نمی دانم چرا بازیکنی که اخراج می‌شود باید داخل زمین بماند؟ من به همین مسئله اعتراض داشتیم و همین مسئله باعث درگیری ما شد.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که چه هدفی در لیگ دارید در حالی که استقلال رفته رفته به شما نزدیک می‌شود؟ افزود: ما از ابتدای فصل تنها هدفمان قهرمانی در لیگ بود و مطمئن باشید به آن هم دست پیدا خواهیم کرد.

مهر

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    اين هم از ان حرفهاست كه ما چنان كرديم و بهمان اگر خوب بوديد مانند بازيهاي گذشته برنده مي شديد شما نيمي از گلهاي خورده خود را از استقلال در مجموع دو بازي رفت و برگشت دريافت كرديد پس احتمالا مشكلي براي مواجهه با استقلال در مقايسه با تيمهاي ديگر داريد