کدخبر: 20965

حاشیه های دربی ۸۴؛

درگیری های پایان بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس از داخل زمین به سکوی تماشاگران کشید تا جایی که نیروی انتظامی ناچار به مداخله گردید.

راستان نیوز |

  آبی پوشان تهران بزرگ ترین بازی فصل خود را با برتری 3 بر 2 به سود خود خاتمه دادند تا هم خودشان را در مکان دوم جدول تثبیت کرده و هم با بازگرداندن تراکتورسازی به جدول، تنور لیگ را نیز داغ کردند. پایان این بازی حاشیه هایی داشت که مختصری از آن را در زیر می خوانیم.

* لئوناردو پادوانی که در پایان بازی استقلال و السد با پرچم ایران خوشحالی کرد، اینبار با در دست گرفتن پرچم استقلال خوشحالی خود را با هواداران استقلال تقسیم کرد.

* سید مهدی رحمتی کاپیتان آبی پوشان که دو گل خورد و در آخرین دقیقه بازی هم اخراج شد، در پایان بازی به شدت از سوی هواداران استقلال تشویق شد.

* کاپیتان استقلال در پایان بازی سید مجید حسینی که یکی دو دقیقه ای را به جای او در دروازه ایستاده بود را در آغوش کشید و به شدت تشویق کرد.

* علیرضا منصوریان و سید مهدی رحمتی لحظاتی در پایان بازی در آغوش هم رفتند و در مقابل هواداران خوشحالی کردند.

* تا دقایقی بعد از پایان بازی هواداران پرسپولیس همچنان در بهت و حیرت و سکوت روی سکوهای ورزشگاه نشسته بودند و صحنه های داخل زمین را نگاه می کردند.

* درگیری های ایجاد شده بین بعضی از هواداران دو تیم باعث شد تا نیروی انتظامی برای پایان دادن به درگیری مداخله کرده و حتی دو هوادار استقلال را نیز بازداشت کرد.

* هواداران استقلال دقایق فراوانی بعد از پایان بازی در زمین به شادی پرداختند تا سرانجام ماموران انتظامی با ورود به سکوها اقدام به تخلیه ورزشگاه کردند.

* ادامه درگیری های برخی عوامل به تونل ورودی رختکن ها هم رسید.

* برانکو به دلیل شرایط بد روحی حاضر به گفتگوی زنده بعد از بازی نشد.

* برخی از هواداران پرسپولیس در پایان بازی با معترض شدن به نحوه محاسبه وقت های تلف شده بازی به علیرضا فغانی توهین کردند.

ارسال نظر

نظرات کاربران