کدخبر: 20883

بالاتر از حاج‌صفی، ادینیو و رفیعی؛

خرید جدید ذوب‌آهن‌ از الانصار لبنان بیشترین مبلغ قرارداد را بین تمام بازیکنان جابه‌جا شده در نیم‌فصل دارد و حتی باید او را گران‌ترین بازیکن لیگ شانزدهم دانست.

راستان نیوز |

   براساس نوشته سایت سازمان لیگ برتر، ربیع عطایا هافبک لبنانی ذوب‌آهن که در نیم‌فصل از تیم الانصار به این باشگاه اصفهانی آمده بیشترین مبلغ قرارداد را دارد؛ پس از حضور عطایا در ذوب‌آهن سایت الکوره نوشته بود باشگاه ایرانی با مدیران تیم الانصار توافق کردند و قرار است 30 درصد از مبلغ قرارداد 400 هزار دلاری این بازیکن به باشگاه سابق‌اش داده شود.


اکنون براساس نوشته سایت سازمان لیگ برتر مبلغ قرارداد عطایا با ذوب‌آهن یک میلیارد و 379 میلیون تومان تا پایان فصل 96-95 است که رقم قابل توجهی در فوتبال ایران محسوب می‌شود چراکه تا پیش از این احسان حاج‌صفی و لوسیانو ادینیو با قرارداد یک میلیارد و 400 میلیون تومانی برای یک فصل کامل گران‌ترین بازیکنان به حساب می‌آمدند.

گران‌ترین بازیکن نیم فصل لبنانی است!


دومین بازیکن گران‌قیمت جابه‌جا شده در نیم‌فصل سروش رفیعی هافبک جدید پرسپولیس است که طبق نوشته سایت سازمان لیگ قراردادی 500 میلیون تومانی تا پایان لیگ شانزدهم دارد.

گران‌ترین بازیکن نیم فصل لبنانی است!


عزت‌الله پورقاز با مبلغ قرارداد 450 میلیون تومان برای نیم‌فصل سومین بازیکن گران قیمت جابه‌جا شده در نیم‌فصل به حساب می‌آید و بعد از او، آلویس نانگ مهاجم کامرونی استقلال خوزستان با قرارداد 399 میلیون تومانی تا پایان فصل 96-95 است.

گران‌ترین بازیکن نیم فصل لبنانی است!


محمدرضا خلعتبری با 350 میلیون که از گسترش فولاد به سایپا رفته و جرمی فیلیپه برناد بازیکن جدید پیکان با 322 میلیون تومان در رده‌های بعدی بازیکنان گران قیمت نیم‌فصل هستند.

گران‌ترین بازیکن نیم فصل لبنانی است!


همچنین سرور چپاروف ازبکستانی نیز که به سپاهان رفته قراردادی 304 میلیون تومانی برای نیم‌فصل امضاء کرده است.

گران‌ترین بازیکن نیم فصل لبنانی است!


از نکات قابل توجه پس از انتشار قراردادها در سایت سازمان لیگ می‌توان به مبلغ 150 هزار تومانی قرارداد امید عالیشاه و احمد نوراللهی اشاره کرد که البته مدت قرارداد عالیشاه یک فصل و نیم و نوراللهی تا پایان امسال به ثبت رسیده است.


از میان گلرهای جابه‌جا شده در نیم‌فصل هم قرارداد حامد لک با سایپا 300 میلیون تومان و محسن فروزان با صبای قم 200 میلیون تومان است.


آندرانیک تیموریان هافبک جدید نفت تهران هم با قراردادی 300 میلیون تومانی این باشگاه را تا پایان فصل 96-95 انتخاب کرده است.


همچنین فیصل شایسته کاپیتان تیم ملی افغانستان هم قراردادی 93 میلیون تومانی با پیکان دارد.

ارسال نظر

نظرات کاربران