کدخبر: 20873

پاشازاده:

مدافع سابق استقلال تهران و تیم ملی با بیان اینکه استقلال نباید بی‌گُدار به آب بزند، گفت: منصوریان می‌تواند برنده دربی باشند.

راستان نیوز |

  دربی استقلال و پرسپولیس در فوتبال ایران از حساسیت بالایی برخور دار است.

جدال حساس استقلال و پرسپولیس جدا از اینکه این دو تیم در کجای جدول قرار دارند همواره از حساسیت بسیار بالایی چه در کشور و چه در میان هواداران این دو تیم در خارج از کشور برخوردار است.

در حالی این دو تیم فردا به دیدار هم می‌روند که استقلال موفق شده است در روزهای گذشته تیم السد قطر را با بازیکن سرشناس خودش ژاوی در تهران شکست دهد.

بر این اساس به سراغ مهدی پاشازاده مدافع سابق استقلال تهران و تیم ملی که سابقه عضویت در تیم منتخب جهان را نیز دارد رفتیم و با وی گفت‌وگویی انجام دادیم.

وی اعتقاد دارد منصوریان نباید بی‌گدار به آب بزند و استقلال می‌تواند برنده دربی هم باشد.

بازیکن سابق تیم استقلال تهران و تیم ملی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران در خصوص دربی حساس استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: به امید خدا امیدواریم که فردا بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد باشیم.

وی ادامه داد: به نظر می‌آید با توجه به موقعیتی که دو تیم دارند و بعضی از مسائل،در این بازی محتاط بازی کنند.

پاشازاده افزود: خوشبختانه استقلال در طی هفته‌های گذشته روند خوبی داشته و بازی‌های خوبی را از این تیم شاهد بوده‌ایم.

مدافع سابق استقلال و تیم ملی گفت: علی منصوریان در طی بازی‌های گذشته موفق شد نتایج خوبی کسب کند، پس نباید در این بازی بی‌گُدار به آب بزند.

این پیشکسوت فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: دو تیم استقلال و پرسپولیس در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می‌برند و به همین دلیل امیدواریم بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد باشیم.

پاشازاده تصریح کرد: در حال حاضر تیم پرسپولیس 9 امتیاز جلو است و آنها به میدان می‌آیند که بازی را نبازند.

مدافع سابق تیم ملی کشورمان عنوان کرد: تیم پرسپولیس به دلیل اینکه نمی‌خواهد با شکست اختلاف امتیازی خود را با تیم‌های دوم و سوم کم کند در این بازی برای مساوی به میدان می‌آیند.

وی افزود: هر چند دو تیم به دلایل شرایطی که در جدول دارند با احتیاط بازی می‌کنند اما استقلال می‌تواند برنده بازی باشد.

مدافع سابق ملی و استقلال ایران که سابقه عضویت در تیم منتخب جهان را نیز دارد خاطرنشان کرد: از هواداران استقلال می‌خواهم فردا یک دل و یک صدا تیم خودشان را تشویق کنند.

فارس

ارسال نظر

نظرات کاربران