کدخبر: 20847

باخت سنگین سپاهان در مقابل ماشین سازی شرایط این تیم را در وضعیت دشواری قرار داده است.

راستان نیوز |

   تیم سپاهان در هفته بیست و یکم مسابقات لیگ برتر با نتیجه ای عجیب 3 بر صفر در نقش جهان مغلوب میهمان خود شد، تا علاوه بر رقم خوردن سنگین ترین و البته اولین شکست (در لیگ برتر و پس از بازسازی) آن ها در نقش جهان، امیدهای آن ها برای کسب سهمیه آسیایی کمتر از قبل شود و با قبول این شکست به رتبه نهم سقوط کنند.


این شکست، واکنش های مختلفی به همراه داشت و در برخی از گمانه زنی ها به اخراج ویسی پرداخته شد. در همین خصوص مهدی اخوان سرپرست باشگاه سپاهان ضمن رد صریح این موضوع، گفته است:« این شایعه به هیچ عنوان درست نیست. ما دیروز تمرینات را تعطیل کردیم و از امروز برای بازی با پرسپولیس در هفته 22 لیگ برتر استارت می زنیم. ویسی هم قطعا در تمرین حاضر می شود و تیم را هدایت می کند.»


در مجموع می توان گفت تیم سپاهان در شرایط بحرانی قرار گرفته است. شاید پیروزی برابر پرسپولیس در تهران که به هیچ وجه کار آسانی نخواهد بود، بتواند تا حدودی ویسی را از زیر بار انتقادات رها سازد و هم چنین امید آنها برای کسب سهمیه را زنده نگاه دارد.

با تمام این تفاسیر نتیجه دیدار طلایی پوشان در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس،می تواند تکلیف ویسی را تا انتهای فصل مشخص کند.

ارسال نظر

نظرات کاربران