کدخبر: 20832

با پشت سر گذاشتن روزهای پرتنش در اردوی استقلال حالا از همیشه شاداب تر و باروحیه تر در کنار جوانانش به آینده و برد احتمالی در دربی می اندیشد.

راستان نیوز |

  استقلال فصل را چندان خوب آغاز نکرد و تا پایان نیم فصل نتوانست آن گونه که علیرضا منصوریان ادعا کرده بود در جمع بزرگان قرار بگیرد تا جایی که مربی جوان استقلالی ها تا آستانه برکناری نیز پیش رفت تا در همان اولین تجربه مربیگری اش با شرایط بسیار سختی روبرو شود.


با این وجود منصوریان روی مواصع خود ایستادگی کرد و در چند جبهه با مشکلاتت جنگید و در پایان همه چیز دست به دست هم داد تا او بیشتر از همیشه به جوانان تیمش در کنار باتجربه ها اعتماد کند و نیم فصل دوم را رویایی آغاز کند و استقلال را با رساندن به جایگاه سوم به سلامت از پلی آف لیگ قهرمانان عبور دهد.


اما این مربی حالا در دومین خوان مهم پیش رو باید تیمش را برای جنگ با رقیب دیرینه و سنتی آماده کند. رقیبی که صدر جدول را به خود اختصاص داده و با 13 امتیاز اختلاف استرس چندانی برای دربی ندارد و بخت اصلی برد نیز قلمدادمی شود. منصوریان بدون توجه به این شرایط شاد و سرحال در اردوی تیمش به این می اندیشد که جوانانش را برای یک برد مهم و حیثیتی دیگر آماده کند.


منصوریانی که این روزها در اردوی استقلال در اذهان دیده می شود اصلا قابل مقایسه با منصوریان چند هفته قبل نیست و این واقعیت را می توان در رفتار و برخوردهای او در کنار جوانان تیمش به وضوح دید تا امیدواری ها نزد طرفداران این تیم برای موفقیت در دربی حساس 84 پایتخت بیشتر از همیشه شود.

روزهای خوش منصوریان در استقلال

روزهای خوش منصوریان در استقلال

ارسال نظر

نظرات کاربران