کدخبر: 20831

چه بسا اگر برانکو به نفت در ورزشگاه آزادی نمی‌باخت همان فصل قبل مأموریتش را در پرسپولیس به پایان می‌رساند و جام قهرمانی را بعد از سال‌ها به طرفداران پرشمار تیمش تقدیم می‌کرد.

راستان نیوز |

   پروفسور اما چوب تفکرات تهاجمی جلوی تیم باهوش و هنرمند در ضدحملات نفت را خورد و در گام آخر به خاطر تفاضل گل کمتر جام را به خوزستانی‌ها تقدیم کرد. برانکو ایوانکوویچ که هیچ وقت خاطره تلخ شکست 2- صفر به نفت علیرضا منصوریان در مقابل دیدگان 80 هزار پرسپولیسی را از یاد نبرد در آستانه شهرآورد حساس 84 پایتخت و رویارویی دوباره با علیرضا منصوریان و شاگردانش ترس خود از بازی تدافعی و ضدحملات این مربی را نشان داد و در اظهار نظری جالب مدعی شد اشتباه فصل قبل را تکرار نمی‌کند. پروفسور کروات با توجه به شرایطی که پرسپولیس در جدول دارد خوب می‌داند همه از او و شاگردانش انتظار دارند تا شهرآورد را با یک بازی تهاجمی به نفع خود به پایان برساند از همین ‌رو او که تجربه تلخی از چنین شرایطی برابر تیم‌های منصوریان با شکست فصل قبل در آزادی به نفت داشت این بار در جمع همکارانش مدعی شد دیگر اشتباه فصل قبل را مقابل منصوریان تکرار نمی‌کند و در بازی فردا با تدابیری محتاطانه ابتدا برای نباختن و سپس برای برد، پرسپولیس را به مصاف استقلال می‌فرستد. ادعایی که بوی تساوی احتمالی در شهرآورد 84 را بلند کرده و می‌تواند نگرانی‌هایی بابت پایین آمدن سطح کیفی این بازی میان دو تیم آماده این روزهای فوتبال پایتخت را بیشتر کند.

خبرورزشی

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • رضا

    اين اقا در تيم ملي هم كه بود نشان داد كه مرد بازيهاي بزرگ نيست و توان مقابله با تاكتيكهاي مربيان روبروي خود را ندارد البته ايشان تيم خود را بسيار خوب اماده ميكند اما براي مديريت در مقابل حريفان كاملا اچمز ميشود