کدخبر: 20829

 با صعود دشوار از پلی آف رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از هفته آینده در حالی برای استقلال استارت می خورد که این تیم باید راهی دبی شود.

راستان نیوز |

  با صعود به مرحله گروهی فصل 2017 لیگ قهرمانان آسیا استقلال باید در اولین بازی خود در گروه A به مصاف الاهلی امارات برود. جدالی که دوشنبه آینده دوم اسفندماه در ورزشگاه ال مکتوم دبی برگزار خواهد شد و کاروان استقلال بعد از دو بازی دشوار با پرسپولیس و ذوب آهن در لیگ برتر شنبه آینده راهی شهر دبی خواهد شد.


استارت فصل جدید لیگ قهرمانان در حالی برای استقلالی ها با مهمانی می خورد که در هفته دوم این تیم باید در مسقط پایتخت عمان از رقیب سعودی خود التعاون میزبانی کند از همین رو مسئولان این باشگاه به درخواست کادر فنی خود در تلاش هستند تا بعد از بازی با دبی زمینه برپایی اردویی در شهر مسقط را فراهم کنند تا کاروان استقلال به جای بازگشت به تهران از دبی راهی عمان شود و برای بازی با حریف سعودی خود را آماده کند.


مشکلات سیاسی میان ایران و عربستان باعث شد تا بازی های نمایندگان دو کشور در ورزشگاه بی طرف برگزار شود که ایرانی ها تصمیم گرفتند در مسقط پایتخت عمان از رقبای خود پذیرایی کنند از همین رو استقلال روز نهم اسفندماه در ورزشگاه سلطان قابوس میزبان التعاون عربستان خواهد بود.

ارسال نظر

نظرات کاربران