کدخبر: 20738

مدافع جدید صبای قم معتقد است استقلال تهران می تواند پرسپولیس را در دربی 84 با همه ستاره هایش شکست دهد.

راستان نیوز |
   مدافع جدید صبای قم معتقد است استقلال تهران می تواند پرسپولیس را در دربی 84 با همه ستاره هایش شکست دهد.
 
میثم مجیدی بازی درخشانی را در دیدار امروز صبای قم مقابل سیاه جامگان داشت. این بازیکن که در نیم فصل اول یکی از نیمکت نشینان اصلی استقلال تهران بود با حضور در صبای قم توانسته است بازی های خوبی را به نمایش بگذارد.
 
مجیدی در خصوص این بازی گفت: بازی خیلی سختی بود. آنها بازی مستقیم انجام می داند و کار برایمان سخت بود. فکر می کنم یگکی از سنگین ترین بازی هایم را انجام دادم. با این حال خوشحالم که توانستیم سه امتیاز مهم را کسب کنیم. این پیروزی به دردمان خواهد خورد.یک بازی شش امتیازی را بردیم. شرایطمان با شیاه جامگان تقریبا یکسان بود و حالا می توانیم با قدرت هر چه تمام کار را دنبال کنیم.
 
او که در این بازی به عنوان دفاع چپ بازی می کرد اظهار داشت: مدتها بود در این پست بازی نمی کردم. به هر حال کادر فنی از من خواست تا در آنجا بازی کنم. خوشحالم هک توانستم نمایش ایده آلی هم داشته باشم و این بازی را بردیم.مهم برد تیم بود. اگر لازم باشد هر جای دیگری هم کادر فنی بخواهد بازی می کنم.با بازی های اینچنینی قطعا در لیگ برتر می مانیم و مشکلی به وجود نخواهد آمد.
 
مجیدی در پاسخ این سوال که چه تیمی را برنده دربی 84 می داند تصریح کرد: دربی واقعا حساس است. هواداران نسبت به این موضوع حساسیت دارند. خودم را یک استقلالی می دانم و امیدوارم در این بازی استقلال تهران بتواند پرسپولیس را شکست دهد. در این بازی، واقعا جایگاهی که تیم ها در جدول دارند مهم نیست. نود دقیقه ای هست که با همه بازی ها فرق دارد و می تواند سرنوشت ساز باشد.پیروزی در این بازی می تواند سایر بازی ها را هم تضمین کند.
 
مجیدی درباره اینکه آیا هنوز هم از منصوریان دلخور است افزود: اصلا دوست ندارم درباره این موضوع صحبت کنم. از استقلال علیرغم میل باطنی ام خارج شدم تا پیشرفت کنم. نمی خواهم دیگر به گذشته فکر کنم و درباره آن صحبت کنم.
هوادار
ارسال نظر

نظرات کاربران