کدخبر: 20721

مهدی امینی دروازه بان جوان تیم سپاهان یکی از تلخ ترین روزهای خود در این باشگاه را سپری کرد.

راستان نیوز |
 مهدی امینی دروازه بان جوان تیم سپاهان یکی از تلخ ترین روزهای خود در این باشگاه را سپری کرد.
 
شکست 3 بر صفر سپاهان مقابل ماشین سازی که پرافتخارترین تیم لیگ برتر به شمار می رود، چیزی نیست که به سادگی قابل هضم باشد. طلایی پوشان شهر اصفهان پس از سال ها تجربه قهرمانی های متعدد در فوتبال ایران، رسیدن به فینال آسیا و شرکت در جام باشگاه های جهان، 2 سال است که با شرایط عجیبی دست و پنجه نرم می کنند و نمی توانند به جایگاه مورد نظر خود دست یابند.
 
تیم سپاهان امروز در ورزشگاه نقش جهان میزبان ماشین سازی بود تا با پیروزی در این دیدار، امیدهای خود برای کسب سهمیه آسیایی را افزایش دهد؛ اما هدر رفتن پنالتی مسعود حسن زاده که در زدن سومین پنالتی خود پس از حضور در سپاهان ناکام ماند، همه چیز را به سود شاگردان مربی سابق سپاهان یعنی فرهاد کاظمی تغییر داد.
راز اشکهای دروازه‌بان جوان سپاهان
 
دو گل از حسین ابراهیمی و امین قاسمی‌نژاد سپاهان را در شرایط سختی قرار داد اما تا پیش از دریافت گل سوم بازیکنان سپاهان هنوز برای بازگشت به بازی امیدوار بودند؛ در ادامه به ثمر نشستن پنالتی پیام صادقیان، هم حاضرین در ورزشگاه و هم خود بازیکنان را متقاعد کرد که تنها معجزه می تواند این تیم را به بازی برگرداند.
 
مهدی امینی گلر جوان تیم سپاهان در دومین دیدار پیاپی به جای لی اولیویرا سنگربان برزیلی سپاهان که گفته می شود با مصدومیت روبرو است، در چارچوب دروازه قرار گرفت تا پس از شکست برابر نفت تهران در جام حذفی، دومین روز تلخ خود در نقش جهان را تجربه کند. تجربه ای که با سنگین ترین شکست فصل و جاری شدن اشک هایش به پایان رسید.
راز اشکهای دروازه‌بان جوان سپاهان
ورزش سه
ارسال نظر

نظرات کاربران