کدخبر: 20717

عبدالله ویسی سرمربی سپاهان در مصاحبه مطبوعاتی پس از شکست سنگین مقابل ماشین سازی با عصبانیت صحبت تندی علیه هادی عقیلی بازیکن بزرگ یک دهه اخیر سپاهان به زبان آورد.

راستان نیوز |

  ویسی در این مصاحبه عقیلی را بازیکنی نامید که باید در تیم پیشکسوتان بازی کند چون 38 سال دارد. ویسی که از تشویق عقیلی در طول بازی به خشم آمده بود این صحبت را در شرایطی مطرح کرد که هفته گذشته پس از دیدار مقابل پیکان طور دیگری درباره عقیلی صحبت کرده و دیگران را مقصر جدایی وی از سپاهان اعلام کرده بود. هادی عقیلی که در حال حاضر درگیر یک پرونده حقوقی با سپاهان برای دریافت مطالبات سابق خود است، با وجود صحبت های مختلف سرمربی سپاهان هیچ واکنشی به این جملات نشان نداده است.


البته ویسی این صحبت ها را در به هم ریختگی بعد از شکست غافلگیرکننده امروز به زبان آورده و شاید بشود او را درک کرد با این حال از او انتظار می رود سیاست بیشتری از خود به خرج بدهد. بخصوص درباره اظهارنظرها و صحبت درباره بازیکنانی که مورد علاقه هواداران سپاهان هستند.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • حمید

    اقای ویسی درحدو نام سپاهان نیست و هیچ زمان در این بیست و یک هفته خودرا مقصر اعلام نکرده و به حاشیه ها دامن میزند اقای ویسی اگر تیم شما خوب بازی کند و حتی اگر ببازد باز کسی حرفی ندارد اما شما عاجز از سروسامان دادن به تیم هستیدواعتبارورزش و تیم فوتبال سپاهان را به زیر سوال بردید شما در حد سپاهان نیستی لطفا استعفا بدهید تا اخراج نشدید