کدخبر: 20658

گلر ملی‌پوش پرسپولیس گفت: ان‌شاءالله سا‌ل‌های سال برای پرسپولیس بازی کنم و رکورد حضور در دربی را برای پرسپولیس بشکنم.

راستان نیوز |

  علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس در جمع خبرنگارانی که در نشست صمیمانه سرخابی‌ها حضور یافته بودند گفت: کادر فنی باهوشی داریم، تمرینات زیاد و سختی را انجام می‌دهیم، ریکاوری ما اندازه یک تمرین سخت در اواسط هفته برای سایر تیم‌ها است. تمام تلاش را می‌کنیم تا هواداران را خوشحال کنیم. هواداران دنبال هدیه پس از ۱۰ سال هستند و امیدوارم بتوانیم این هدیه را پس از ۱۰ سال به آن‌ها بدهیم.

او ادامه داد: دربی حساسیت خاص خودش را دارد. من بازی ۶ بر صفر را ندیدم و حتی سال گذشته که پرسپولیس ۴ گل به استقلال زد، شاید تا سال‌های سال تکرار نشود، ما می‌رویم بازی زیبا انجام دهیم و هر دو تیم به دنبال شاد کردن دل هوادارانشان هستند. ما هم می‌خواهیم دل هواداران پرسپولیس را شاد کنیم.

بیرانوند درباره نتیجه دربی گفت: پیش‌بینی نتیجه دربی سخت است، پرسپولیس برای قهرمانی باید پیروز شود، امیدوارم هر دو تیم صحیح و سالم از بازی خارج شوند و هر تیمی که بهتر بازی کرد و از موقعیت استفاده کرد پیروز شود.

وی در واکنش به این سوال که منصوریان به بازیکنان تیمش گفته است پرسپولیس را ببرید، قهرمان می‌شوید، عنوان کرد: هر تیمی پرسپولیس را بزند شک نکنید که قهرمان است، زیرا پرسپولیس تیمی است که در همه بازی‌های خود برای برد به میدان می‌رود. من در تمام بازی‌های شهرستان که به میدان می‌روم، انگار در ورزشگاه آزادی بازی می‌کنم، به دلیل اینکه هواداران زیادی داریم. ایشان حرف خوبی زده، منصوریان تیم خوبی جمع کرده و السد را شکست دادند. آن‌ها روحیه بالایی دارند و ما قطعاً بازی خیلی سختی پیش رو داریم اما امیدواریم بتوانیم دل هوادارانمان را شاد کنیم.

بیرانوند درباره اینکه آیا برای استقلال کری می‌خوانید، گفت: کری نمی‌خوانم و فقط می‌خواهیم دل هواداران را شاد کنیم امیدوارم روز دربی برای من و سایر بازیکنان تیم روز خوبی باشد. به وظیفه‌ام باید به خوبی عمل کنم و ان‌شاالله سا‌ل‌های سال برای پرسپولیس بازی کنم و رکورد حضور در دربی را برای پرسپولیس بشکنم.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران