کدخبر: 20634

استقلال تراکتور را پشت سر می گذارد

الله وردی اعتقاد دارد استقلال مثل پرسپولیس دچار تحول شده ودر این تیم یک اتفاق خوبی رخ داده که این تیم در حال پیشرفت قرار داده وبا این طی طریق تصور می کنم استقلال تیم دوم لیگ شود .

راستان نیوز |

  الله وردی می گوید استقلال مدتی ست خوب بازی می کند ویک اتفاق بد یعنی ناتوانی قانونی آنها در جذب ستارگان مثل آندرانیک تیموریان وچپاروف باعث شد تا منصوریان از جوانان بهتر بهره ببرد واین اتفاق برای استقلال خوب بود ،فوتبال متعلق به جوانها است به خصوص جوانانی که نه برای نمایش خودشان بلکه برای تیم استقلال تلاش کرده وبه میدان میروند .


الله وردی که در هر 2 تیم فوتبال استقلال وپرسپولیس بازی کرده می گوید :وقتی هم پرسپولیس خوب است وهم استقلال ،فوتبال کشور باید خوشحال باشد که هم بازیهای جذاب تر دارد وهم تماشاگران 2 تیم از خوب بودن 2 تیم وایجاد یک رقابت بزرگ لذت می برند .


او که برانکو را بهترین مربی لیگ در سالیان اخیر می داند اعلام می کند که منصوریان روش برانکو را ادامه می دند وهنر تیم داری را در نیم فصل اول به خوبی یاد گرفته است .بازیکنان جوانی که منصوریان به تازگی به آنها بازی داده اند ،هدیه های او به آینده فوتبال ایران هستند .


الله وردی بحث را به دربی کشانده ومیگوید به نظرم با تمام خوب بازی کردن استقلال در هفته های اخیر ،پرسپولیس دربی را می برد .پرسپولیس اگر در این بازی کمال کامیابی نیا را هم نداشته باشد ،اندیشه های برانکو را دارد وهوش برانکو جانشین غیبت کمال کامیابی نیا خواهد شد ،به نظر من پرسپولیس یکی دوسال اخیر واستقلال چند هفته اخیر در فوتبال ما ایجاد رنسانس کرده اند وقدرت واعتبار ورقابت را به لیگ برگردانده اند ومن تصور دارم که استقلال بعد از پرسپولیس با پشت سرگذاشتن تراکتور دوم می شود البته گر کارش را با همین روند ادامه دهد

ورزش سه

ارسال نظر

نظرات کاربران