کدخبر: 20632

ویسی:

سرمربی تیم سپاهان می گوید که ماجرای استعفای او یک سوء تفاهم بین او و مدیریت بوده است.

راستان نیوز |

 عبدالله ویسی سرمربی تیم سپاهان در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر ماشین سازی در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


بازی ها گذشته را فراموش می کنیم
بازی‌های سخت و با اهمیتی در هفته‌های پیش رو داریم، مثل بازی فردا که تمام تلاشمان را می‌کنیم تا سه امتیاز را از آن بدست آوریم. بازی‌های گذشته را فراموش می‌کنیم و این 10 بازی را جدا می‌دانیم. می‌خواهیم با بهترین عملکرد در این 10 بازی حضور پیدا ‌کنیم.

به دنبال جذب بازیکن هستیم
فیلم یک بازیکن استرالیایی (اریک بارتالو) را دیشب دیده ام ولی هنوز تصمیمی‌ درباره‌اش نگرفته‌ایم. در هر صورت دنبال جذب بازیکن هستیم.

چشمی وشهباززاده را 1.5 ساله می خواهیم
مدیر برنامه‌های روزبه چشمی گفته است که او 3 یا 4 بازی هم به دلیل مصدومیت از میادین دور خواهد بود ولی ما خواسته‌ایم که او یک سال و نیمه قرارداد ببند. با این حال آنها به صورت 6 ماهه قرارداد می‌خواهند و همین موضوع هم شامل شهباززاده می‌شود.

با تمام قوا به میدان می رویم
بازی‌ها هرچه به آخر می‌رود سخت‌تر می‌شود. جایگاه تیم‌ها برایمان مهم نیست و باید با تمام قوا برای کسب سه امتیاز بجنگیم که بازی فردا هم از این موضوع مستثی نیست.

وقتی صدا سیما پول نمی دهد باشگاه ها به مشکل می خورند
وقتی بازیکنان خارجی را نمی‌شناسیم و جذب می‌کنیم این اتفاقات رخ می‌دهد. از طرفی وقتی صدا و سیما پول باشگاه‌ها را نمی دهد باشگاه برای تسویه حساب به مشکل برمی خورد.

خیلی زشت است که شاهد این محرومیت ها هستیم
تیمی که از نقل و انتقالات محروم می شود فقط محروم از جذب بازیکن است اما جالب است که بازیکن می‌تواند از آن تیم جدا شود. متاسفانه خیلی زشت است که در لیگ یک و دو هم شاهد این اتفاقات هستیم.

استعفای من یک سوء تفاهم بود
موضوع استعفا یک سوء تفاهم بین من و باشگاه بود. من در بازی با پیکان بودم که این بازیکن (سرور جباروف) جذب شده بود و به من اطلاع نداده بودند که چه کسی این بازیکن را آورده است. احساس کردم آدم‌هایی شیطنت می‌کنند که این بازیکن را بیاورند که اینطور نبود اما به خاطر اصول مربیگری استعفا دادم.

باشگاهی مه دنبال نتیجه است باید متحد باشد
باشگاهی که بخواهد نتیجه گیری مناسب داشته باشد باید در تمام ارکان متحد باشد، از باشگاه گرفته تا بازیکنان باید یکدل باشند. حتی اصحاب رسانه هم تأثیرگذارند زیرا اگر کسی قلمش بچرخد به طور قطع ما هم در نتیجه گیری به مشکل برمی خوریم. امیدوارم هواداران سپاهان باهوش باشند تا همه با هم بهترین نتیجه را بگیریم.

ممکن است بازیکنی در تمرین خوب نباشد و جایگزین شود
همه تیم‌های دنیا جابجایی دارند. ما همیشه 7 یا 8 نفر را فیکس داریم ولی ممکن است بازیکن در تمرینات خوب نباشد که جابجایی‌هایی انجام می‌دهیم.

علی محمدی و اولیویرا مصدوم هستند
لی اولیویرا امروز مصدوم شد و جلال الدین علیمحمدی و رضا میرزایی هم به دلیل مصدومیت نداریم. مدت زمان مصدومیت آنها مشخص نیست.

ورزش سه

ارسال نظر

نظرات کاربران