کدخبر: 20614

پورموسوی می گوید به احتمال فراوان بعد از بازی با پیکان در تهران می مانند و از آنجا به عمان می روند.

راستان نیوز |

  سید سیروس پورموسوی در کنفرانس خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان درباره موضوعات مختلف صحبت کرد:

تبریک به استقلال
صعود استقلال به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را به دوست خوبم آقای منصوریان، مسئولان باشگاه استقلال و هوادارانشان تبریک می‌گویم. در بازی شب گذشته استقلال - السد حضور هواداران باعث غرور ملی شد و امیدوارم هواداران ما هم برای بازی‌های آینده تیم به حمایت از استقلال خوزستان بپردازند و بدانند بازیکنانم تنها به عشق آنها در زمین حاضر می‌شوند، همانگونه که تیم استقلال تهران با وحدت همگانی موفق شد، ما نیز نیازمند یک وحدت برای موفقیت تیممان در خوزستان هستیم، ما هم استقلال ایران هستیم.

صنعت نفت به دنبال گل نخوردن است
فردا بازی بسیار سختی مقابل تیم نفت آبادان داریم. این تیم در 20 بازی گذشته بیشتر به دنبال این بوده که گل نخورد و می‌تواند فوتبالی زیبا بازی کند. البته این تاکتیک تیم حریف است و نمی‌توانیم از آن گله کنیم. امیدوارم با یک بازی زیبا و تماشاگرپسند بتوانیم به دروازه حریف برسیم و همین‌طور خود را برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم.

برد دیروز مرتبط با فوتبال ایران بود
برد دیروز خیلی به خود استقلال مربوط نبود و مرتبط با فوتبال ایران بود. من از مدیریت باشگاه استقلال گله دارم، چون ما برای جذب جپاروف به این باشگاه پیشنهاد دادیم اما آنها توجهی به پیشنهاد ما نکردند و تا سپاهان پیشنهاد داد جپاروف به این تیم رفت. این در حالی بود که ما قبلاً مبعلی را به استقلال داده بودیم. به هر حال بازی دیروز استقلال - السد ملی بود و ما هم باید از این برد خوشحال باشیم.

بازی به بازی پیش می رویم
اگر تمام تمرکزمان را برای رویارویی با الفتح بگذاریم، ممکن است امتیازات این مسابقه را از دست بدهیم. بچه‌ها بیشتر تمرکزشان روی دیدار مقابل صنعت نفت است و پس از جدال با این تیم به مسابقه مقابل الفتح فکر می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه شناختی از تیم الفتح که روز گذشته به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اسیا صعود کرد دارید، خاطرنشان کرد: ما سه آنالیزور داریم که یکی از آنها در کشورهای عربی بود و حریفان را آنالیز می‌کرد. این آنالیز می‌تواند برای شناخت الفتح کمک زیادی به ما کند.

بیش از 4 میلیارد تومان بدهکاریم
: ما هفته بعد در لیگ برتر با پیکان بازی داریم، اما ممکن است پول رفتن به تهران برای بازی با پیکان را هم نداشته باشیم. متأسفانه هیچ‌کدام از قول‌هایی که برای رفع مشکلات مالی به ما دادند، عملی نشده است. حدود 4.5 میلیارد تومان از پارسال به بازیکنان بدهکاریم.

از تهران به عمان می رویم
بانک ملی اسپانسر تیم ماست و باید به ما کمک کند. اگر مشکل مالی نداشتیم می‌توانستیم پس از دیدار با پیکان مستقیم از تهران به عمان برویم تا با الفتح بازی کنیم، اما نمی‌دانیم چگونه قرار است به عمان اعزام شویم. به تهران می‌رویم و سپس به اهواز بر می‌گردیم یا اینکه مستقیم از تهران به عمان می‌رویم.

ورزش سه

ارسال نظر

نظرات کاربران