کدخبر: 20601

گزارش تمرین امروز پرسپولیس

تمرین امروز پرسپولیس در حالی برگزار شد که بازیکن ناراضی این تیم به تمرینات برگشت.

راستان نیوز |

  تمرین پرسپولیس از ساعت 11 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد و بازیکنان بعد از 50 دقیقه کار در سالن راهی زمین چمن شدند تا یک جلسه تمرین تاکتیکی را پشت‌سر بگذارند.

* در حاشیه تمرین بدنسازی، محمود خوردبین به میان بازیکنان رفت و به مدت 20 دقیقه با آنها صحبت کرد کرد. گویا سرخپوشان همچنان به دلیل عدم دریافت مطالبات خود ناراحت هستند و روز گذشته نیز جلسه‌ای با مسئولان باشگاه برگزار کردند.

* بازیکنان در شروع تمرینات تاکتیکی به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول کار در دروازه‌های کوچک را دنبال کردند و گروه دوم زیر نظر مارکو به کارهای استقامتی و بدنسازی روی آوردند. به تناوب در این تمرین‌ گروه‌ها جای خود را تعویض می‌کردند. سپس برانکو بازیکنان پرسپولیس را به دو گروه تقسیم کرد. گروه اول مدافعان بودند که زیر نظر او به کارهای دفاعی و پاس‌های بلند و کارهای ترکیبی انجام دادند و گروه دوم شامل مهاجمان و هافبک‌ها زیر نظر مربی بدنساز پرسپولیس به کارهای بدنسازی روی آوردند.

* سرخپوشان در ادامه نیز تمرین شوت به سمت دروازه را مرور کردند.

* پلی‌یانسکی و پریمیوف دو بازیکن مصدوم اوکراینی امروز در سالن بدنسازی تمرینات خود را دنبال کردند.

* محمد امین آرام‌طبع که از شرایطش در پرسپولیس ناراضی بود و خواهان رضایت‌نامه شده بود وقتی نتوانست از این تیم جدا شود به اجبار به تمرین سرخپوشان برگشت.

* حدود 150 هوادار امروز در تمرین حضور داشتند و برانکو و بازیکنان پرسپولیس را به صورت تک به تک تشویق کردند. آنها برای حمایت از رامین رضاییان بنری به محل تمرین آورده بودند.

* کمال کامیابی‌نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس که به دلیل محرومیت نمی‌تواند تیمش را در دربی همراهی کند امروز همپای بازیکنان تمرین کرد و از سوی هواداران این تیم به شدت تشویق شد.

* فرشاد هاشمی، بازیکن جوان تیم فوتبال سیاه‌جامگان در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرده بود.

* تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از فردا تا دربی در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و این تمرینات بدون حضور خبرنگاران و هواداران برگزار می‌شود.

تسنیم

ارسال نظر

نظرات کاربران