کدخبر: 20443

آندرانیک تیموریان، بازیکن ملی پوش فوتبال ایران در طول 3 سال 6 بار تیم باشگاهی خود را تغییر داده است.

راستان نیوز |

   آندرانیک تیموریان صبح امروز قرارداد خود را با تیم نفت تهران نهایی کرد تا شاگرد علی دایی شود که در جام جهانی 2006 هم‌تیمی او بود. پس از محرومیت استقلال تهران از نقل و انتقال بازیکن، پیوستن به نفت تهران محتمل‌تر از هر گزینه دیگری به نظر می‌رسید و در نهایت هم این اتفاق رخ داد.

با نهایی شدن این انتقال، آندرانیک یک رکورد عجیب را به نام خود ثبت کرده است. او در طول 3 سال 6 بار تیم باشگاهی خود را تغییر داده است؛ اتفاقی که به ندرت در فوتبال حرفه‌ای شاهد آن هستیم و جالب تر اینکه 6 تیم متفاوت مقصد او بوده است؛ 5 تیم لیگ برتری در ایران و یک تیم قطری.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران پس از اینکه 2 فصل در تیم استقلال حضور داشت، پس از جام جهانی با امیرقلعه نویی سرمربی وقت استقلال دچار مشکل شد و به تراکتورسازی تبریز پیوست؛ جایی که در دیدار برگشت دو تیم استقلال و تراکتورسازی برای قرمزپوشان تبریز گلزنی کرد و شادی گل عجیبی انجام داد که کنایه سختی به لقب ژنرال، سرمربی استقلال داشت.

تراکتورسازی هم نتوانست این بازیکن را برای بیشتر از یک فصل در تبریز ماندگار کند و تیموریان نیم فصل اول فصل 2016-2015 را در تیم ام صلال قطر پشت سر گذاشت و پس از انجام 14 بازی به ایران بازگشت تا نیم فصل دوم لیگ پانزدهم را در تیم سایپا سپری کند؛ البته مصدومیت سبب شد تا این بازیکن ملی پوش، تنها در 4 مسابقه فرصت حضور برای این تیم را به دست بیاورد.

پایان لیگ پانزدهم مصادف با پایان کار او در جمع نارنجی پوشان شد و ماشین سازی مقصد بعدی او شد. آندرانیک در تیم ماشین سازی هم 11 بار به میدان رفت و البته روزهای خوبی را در این تیم پشت سر نگذاشت. بازگشت به استقلال تهران می توانست سومین حضور او در این تیم را رقم بزند که محرومیت آبی‌های پایتخت، فرصت این انتقال را از او دریغ کرد.
 

نفت تهران حالا یازدهمین ماجراجویی این بازیکن در دوران حرفه ای او بوده است؛ دورانی که از عقاب و ابومسلم مشهد آغاز شده و فعلا با نفت تهران ادامه دارد.
آندرانیک و ادامه ماجراجویی‌ با نفت تهران
آندرانیک و ادامه ماجراجویی‌ با نفت تهران
آندرانیک و ادامه ماجراجویی‌ با نفت تهران
آندرانیک و ادامه ماجراجویی‌ با نفت تهران
آندرانیک و ادامه ماجراجویی‌ با نفت تهران
آندرانیک و ادامه ماجراجویی‌ با نفت تهران
ورزش سه
ارسال نظر

نظرات کاربران