کدخبر: 20424

​​​​​​​کاپیتان استقلال می گوید که امیدوار است در استقلال سومین ستاره را به دست آورد.

راستان نیوز |

 مهدی رحمتی کاپیتان تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با السد درباره مسائل مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:


سومین ستاره را می خواهیم
خوشحالم قبل از مهم ترین بازی سال در کنار شما هستم. به حضور در استقلال که یکی از پر افتخار ترین تیم آسیا است افتخار می کنم. استقلال تیمی است که دو بار قهرمان آسیا شده و امیدوارم بتوانم با این تیم سومین قهرمانی آسیا را کسب کنم. چند روز پیش که تاریخ استقلال را می خواندم، در دومین قهرمانی استقلال در آسیا اولین بازی برابر السد بود و بعد از برد السد در نهایت به قهرمانی آسیا رسید و حالا نیز باید با السد بازی کنیم.

​​​​​​​رحمتی: به حضور در استقلال افتخار می‌کنم


هواداران بیایند
کل مجموعه استقلال در کنار یکدیگر سختی های زیادی را پشت سر می گذاریم. شرایط به شکلی که شما می بینید آنچنان خوب نیست اما همه در کنار هم هستیم تا بتوانیم فردا بازی خوبی انجام دهیم و از پرچم ایران دفاع کنیم. امیدوارم هواداران استقلال یک بار دیگر نشان دهند که پر تماشاگر ترین تیم آسیا کیست. در تیم ما جوانان زیادی حضور دارد و حمایت از این جوانها می تواند در روند بازی و نتیجه تاثیر داشته باشد. امیدوارم به لطف خدا، همت بازیکنان و حمایت هواداران اولین گام را محکم برداریم و بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا به مرحله گروهی برویم.

ادامه دارد...

ورزش سه

ارسال نظر

نظرات کاربران